Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Šibi, ryby, mastné ryby…

Napísal na 21. marca 2013

TRNAVA, Skladová. Vďaka snaživým druhákom marketingovej komunikácie zavítala na FMK Veľká noc s miernym predstihom. Stalo sa tak v utorok 19. marca, kedy sa vo vstupnej hale fakulty konali veľkonočné trhy, ktoré patria medzi podujatia organizované v rámci predmetu teória marketingu.

Slané i sladké domáce koláče, krásne zdobené perníky, ručne pletené korbáče, vaječný likér a hand made výrobky. Toto všetko a ešte aj viac ste mohli nielen vidieť, ale aj si zakúpiť na utorkových veľkonočných trhoch, ktoré prebiehali na Skladovej v čase od 8:30 do 15:30. Pri nakupovaní vás obslúžili sami organizátori v krásnych slovenských ľudových krojoch.
Okrem rôznych lákavých dobrôt bol na vyplnenie času medzi prednáškami pre všetkých pripravený aj bohatý sprievodný program. Jeho súčasťou bolo veľkonočné pexeso, kvíz s otázkami týkajúcich sa Veľkej Noci, súťaž s názvom Výherné vajce a tombola. Za všetky tieto aktivity mali usporiadatelia pripravené hodnotne ceny pre výhercov. Vyhrať ste mohli napríklad lístky do kina, balíček kozmetiky od spoločnosti Avon či Oriflame, víno, sviečky, jazdu taxíkom alebo darčekový kôš, ktorý venoval trnavský obchod Gurmánko.  Do tomboly bol automaticky zaradený každý, kto si zakúpil niečo počas dňa na trhoch, šancu vyhrať mali teda všetci.

foto_13

Najväčším lákadlom akcie bola živá atrakcia v podobe malého bieleho zajaca. Ten neslúžil iba na pútanie pozornosti, ale bol určený aj na predaj. Svojho majiteľa však nenašiel a po skončení trhov sa preto vrátil opäť do Chovateľských potrieb Dominik, odkiaľ ho aj organizátori priniesli. Špeciálna bola súťaž o 3 jazdy taxíkom od spoločnosti Alcatraz, ktorá ešte stále prebieha. Ak chcete vyhrať, pošlite fotku s veľkonočným motívom na email mark09fmk@gmail.com. Koniec súťaže je v piatok 22. marca o 18:00.

[nggallery id=40]

Text a foto : KP


Pokračovať v čítaní