Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rýchlo a zbesilo sa pôjde aj ôsmykrát!

Napísal na 12. mája 2015

Táto správa potešila všetkých fanúšikov autíčkarskej filmovej série. Rýchla a zbesilá jazda tak bude pokračovať bez jedného hlavného hrdinu.

stiahnuť     Len nedávno sa do kín dostalo siedme pokračovanie Fast and Furious, ktoré sa stretlo s obrovským úspechom u divákov. Bolo to posledné akciou nadupané dielo z filmovej série, v ktorom sa objavil dnes zosnulý herec Paul Walker. Svet však obletela pred niekoľkými dňami správa, že sa chystá aj ďalšie pokračovanie, v poradí už ôsme. Rýchlo a zbesilo tak bude pokračovať aj ďalej, no bez Paula. Týmto sa potvrdilo, že akčná séria by sa mohla dočkať aj ôsmej časti. Autíčkarskotestosterónová séria je zdá sa nezastaviteľná. Jej kvalita sa od štvrtej časti výrazne zlepšila, a tak nečudo, že sa schyľuje k ďalšiemu nakrúcaniu. Kľúčové však pre tvorcov je aj to, že celosvetové tržby majú rastúcu tendenciu, pričom siedma časť zinkasovala cez 1,3 miliardy dolárov po celom svete. Stala sa tak prvým dielom zo série, ktorý prekonal magickú miliardovú hranicu. Po kasovej stránke ide o piaty najúspešnejší film v histórii (v tabuľke sa umiestnil tesne za potterovskými Darmi smrti 2). Štúdio Universal preto nezaháľa a premiéru Furious 8 určilo na 14. apríla 2017. Potvrdil to herec Vin Diesel.

13155onews

Ťažko povedať, či sa aj toto najnovšie pokračovanie bez Paula Walkera stane tak silným a úspešným ako predchádzajúce diely s ním. Na kvalite to filmovej sérii rozhodne neuberie. Presné obsadenie ani bližšie informácie k avizovanej ôsmej časti známe ešte nie sú. Na uvedenie najnovšej plánovanej časti si budeme musieť počkať síce dva roky, no informácie o obsadení, a tiež podrobnosti o nej sa určite už čoskoro dostanú von.

zdroj: www.kinema.sk

text: Martin Zachar


Pokračovať v čítaní