Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rihanna to má vo filme ,,This is the End“ zrátané

Napísal na 2. apríla 2013

Tvorcovia bláznivej komédie ,,Superbad“, si pre nás pripravili novú tak trochu katastrofickú dávku smiechu. Film o konci sveta ,,This is the End“ má premiéru v USA už v júni tohto roku, do našich kín sa však dostane až 12.9.2013. Režisérom, scenáristom a aj jednou z hlavných postáv filmu je Seth Rogen.

Film ktorý niekoľko krát zmenil oficiálny názov, sa môže pýšiť naozaj hviezdnym obsadením. Okrem už spomenutého Setha Rogena si vo filme zahrajú aj James Franco, Jay Baruchel, Danny McBride, Craig Robinson či Jonah Hill. Vo vedlajších rolách sa však predstavia hviezdy ako napríklad Paul Rudd, Emma Watson a speváčka Rihanna! Práve tá sa vo filme podla najnovšieho traileru dlho nezdrží a stane sa obetou konca sveta.  Rihanna na striebornom plátne debutovala rolou  vo filme „Battleship“, v ktorom sa práve možnému koncu snaží zabrániť.

Zriedkavosťou filmu je určite aj to, že v ňom všetci hrajú sami seba.

Dej filmu sa točí okolo šiestich priateľov na veľkej párty v Los Angeles. Tá však nedopadne tak ako by si to jej účastníci predstavovali, pretože mesto Los Angeles, začne pustošiť niekoľko katastrofických udalostí. Skupinka priateľov je teda nútená čeliť svojmu osudu.

Text: Dušan Marko, Foto: Internet


Pokračovať v čítaní