Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pravidelné evitovky?

Napísal na 15. apríla 2015

evita_logo_uzke_01Evitovky už máme prečítané azda všetky. Takže je najvyšší čas pre nový časopis, ktorý si budeme môcť kúpiť už koncom apríla. Novinka z vydavateľstva Mafra Slovakia vyjde čitateľky lacnejšie ako konkurencia – na pultoch ho nájdu za 2,40 eura. V ponuke bude samozrejme aj jeho predplatné. Vôbec prvá titulka magazínu bude patriť Evite, majiteľke EvitaPress, ktorá pre číslo ponúkla rozhovor. Medzi stále rubriky budú patriť módne strany, „zakázané témy“, otázky a odpovede, na ktoré Vám odpovie práve Evita. Okrem toho, tam ženy budú môcť nájsť aj rady od publicistky od susedov – Haliny Pawlovskej. Tá zase ponúkne rady ako vyzretá žena.

Cieľovou skupinou sú pravdaže ženy, najmä vo veku 25+, pre ktoré je známa spisovateľka určite blízka. Agentúra Komplot Advertising sa postarala o layout v bielej a magentovej farbe. Sprievodná kampaň patrí zase agentúre Creative Department. Celá kampaň pozostáva zatiaľ zo silnej komunikácie na Facebooku, kde za ani nie celý deň magazín získal 1000 fanúšikov. Zároveň už ukázali aj zákulisie pripravovaného televízneho spotu.

Okrem tejto novinky má vydavateľstvo pod palcom aj tituly ako Stratégie, Hospodárske noviny, Horeca magazine alebo Diabetik.

Text: Zuzana Hodásová