Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 4.-8. marca

Napísal na 6. marca 2013

calendar14.3. (pondelok) Kurz citovania

V pondelok 4. marca pozýva Peter Murár najmä tretiakov bakalárov a druhákov magistrov na kurz citovania, kde sa za 45 minút dozviete ako citovať a nerobiť pri tom chyby, ktoré by Vám mohla komisia vytknúť pri obhajobe záverečnej práce. Všetci ste srdečne vítaní v pondelok na pravé poludnie (12:00) v AM2 na Skladovej.


5.3. (utorok) Prednáška Petra Vavra: Nápad premenený na úspech

 Zdá sa Vám, že je okolo Vás na začiatku semestra veľa teórie ? Nezúfajte. Ak máte čas, príďte o 13:00 do kina OKO. Uskutoční sa tu prednáška s podtitulom: Nápad premenený na úspech. Hlavným prednášajúcim bude šéfredaktor Hospodárskych novín, Peter Vavro.  Udalosť sa uskutoční v rámci predmetu Mediálna produkcia, ale zúčastniť sa jej môžu všetci študenti.


5.3. (utorok) FOTO FREJM vol.4

Fakulta masmediálnej komunikácie v spolupráci s OZ Publikum pozýva na 4. ročník výstavy fotografii svojich študentov pod názvom FOTO Frejm. Vernisáž výstavy sa uskutoční v utorok 5.3. o 17:00 v západnom krídle radnice v Trnave. Výstava potrvá do 26.3. Navštíviť ju môžete vždy v utorok a vo štvrtok od 10:00 do 12:00 a popoludní od 14:00 do 17:00.


6.-7.3. (streda – štvrtok) Národné dni kariéry 

Už Vás nebaví čakať kým Vám odpíšu na Váš životopis ? Tak príďte v stredu a vo štvrtok 6. a 7.3. do bratislavskej Incheby na Národné dni kariéry. Tento veľtrh pracovných príležitostí pre Vás už po 18.krát pripravuje najväčšia študentská medzinárodná nezisková organizácia AIESEC. Môžete sa tešiť nie len na prednášky, ale aj workshopy od firiem ako Henkel, Heineken či Accenture. Nezabudnite si priniesť so sebou aj svoj životopis.


8.3. (piatok) Študentský ples UCM

 Chcete zažiť trochu iný piatok ? Ak áno, už tento najbližší (8.3.) si príďte zaplesať na III. ročník Študentského plesu UCM. Aktuálny ročník sa bude niesť v znamení La noche CUBANA. Ples sa bude konať v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn. Čakajú na Vás cigary, krásne ženy a pravá kubánska atmosféra. Ako správni obyvatelia karibského ostrova sa nezabudnite obliecť do summer casual..Cuba style.

 

Text: Jana Sýkorová