Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 16. , 17. a 18. apríla

Napísal na 15. apríla 2012

V pondelok 16. apríla si pre vás Miro Ardon, Antonius Vlachou a Erika Vargová pripravili pilotný diel potenciálnej sketch show s názvom „Pardon Madamme (The sketch show)“. Nenechajte si  preto ujsť príležitosť vidieť  na čom títo traja talentovaní autori pracovali celý rok. ich dielo si môžete pozrieť o 18:30 v Kine Oko. V prípade, že budete ochotní, môžete dokonca pomôcť s Mirovom diplomovkou. Stačí ak odpoviete na pár jednoduchých otázok, ktoré si pre vás pripravil.


Svoje vedomosti predvedú dvojice prihlásené do FAQT hustého kvízu a spoločnými silami zabojujú o prestížnu stáž v rádiu Expres. Šancu podporiť svojich favoritov vo veľkom finále máte od 19:10 v kine Oko. Pri príležitosti tohto finále sa zasadačka rektora v hlavnej budove UCM premení na FAQT oddychovú zónu, do ktorej sa môže prísť odreagovať každý. K dispozícii budú aj rôzne spoločenské hry, ktoré si budete môcť zahrať popri relaxovaní. Táto oddychová zóna vám bude k dispozícii od 10:00 do 19:00. Príďte si efektívne vyplniť čas medzi prednáškami a vyzvať svojich kamarátov na súboj v piškovkách či známej hre človeče nehnevaj sa.


Na pôdu FMK v rámci atteiérEVENT-u zavíta v utorok 17. apríla generálna riaditeľka Rozhlasu a televízie Slovenska, Miloslava Zemková. Táto udalosť je určená práve pre vás, ak ste zvedaví čo pre nás v blízkej budúcnosti chystajú slovenská televízia a slovenský rozhlas, píšete diplomovku či bakalárku na tému RTVS alebo vás jednoducho zaujímajú naše verejnoprávne média. Event sa uskutoční o 10:30 v miestnosti BM 338 na Skladovej ulici v Trnave.
Viac informácií o evente.


V poradí druhý ženský futbalový turnaj bude prebiehať v stredu 18. apríla na ihrisku v Modranke. Tentokrát sa hrá na umelom trávnatom povrchu a väčšom ihrisku, čo však umožnilo registráciu ďalšej hráčky. Čas prvého výkopu, ktorým sa začne boj nielen o poháre, ale aj iné zaujímavé ceny, je 15:00. Diváci sa majú na čo tešiť, pretože o napínavé okamihy a bojovné, niekedy možno až komické, situácie iste nebude núdza. Podporiť svoje odvážne a športuchtivé spolužiačky by mali prísť najmä páni.
http://www.facebook.com/ZenskyFutbalFMK


Druháci by nemali zabudnúť na prezentáciu povinne voliteľných a voliteľných predmetov do 3. Ročníka, ktorá sa uskutoční v stredu 18. apríla. Jednotlivé predmety prídu opísať pedagógovia, ktorí ich vyučujú alebo nimi zvolení zástupcovia. Rozprávať budú o priebehu, výstupoch a podmienkach absolvovania svojich predmetov. Prezentácia pre študentov zameraných na marketing sa bude konať v čase od 8:25 do 9:20 v miestnosti BM 338 na Skladovej. Študenti masmediálnej komunikácie budú mať prezentáciu od 14:50 do 16:40 v miestnosti JAMA 2.

Text: Kristína Pomsárová


Pokračovať v čítaní