Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pobrežná hliadka mieri po rokoch do kín!

Napísal na 9. novembra 2014

Kto by to bol povedal, že tento legendárny seriál sa raz objaví aj vo filmovej verzii? Dnes už je to pravda, no Davida alebo Pamelu by sme tu už zrejme hľadali márne.

Všetci si na nich veľmi dobre pamätáme. Ako sa vrhali do vody a nasadzovali vlastné životy na záchranu iných. Ich osudy a príbehy plné akcie zo slnečnej Kalifornie sledoval takmer celý svet. Nádherné opálené telá v červených plavkách. To ponúkali svojim fanúšikom hlavní hrdinovia David Hasselhoff alebo Pamela Anderson, ktorá bola mimochodom snom nejedného chlapca, ale aj mnohí ďalší. Ich seriálové postavy Mitch Buchannon a krásna C.J. Parkerová sa stali nezabudnuteľnými a boli neodmysliteľnou súčasťou tohto seriálu. Trvalo to neuveriteľných jedenásť rokov, aj keď Pamela Anderson odišla už po siedmej sérii (nahradila ju nemenej krásna Carmen Electra). David opustil seriál po deviatich rokoch a potom sa objavil už len raz či dvakrát ako vedľajšia postava. Nasledovali posledné dve sezóny odohrávajúce sa na Hawaii. Potom zazvonil kultovému seriálu umieráčik.

Dnes je však všetko inak a legendárny Baywatch sa po 25 rokoch vracia. Tento raz ožije na plátnach kín ako filmový remake ku kultovému seriálu. Ibaže David Hasselhoff sa v ňom už neobjaví. Jeho postavu, Mitcha Buchannona, si zahrá wrestlingová hviezda a filmový herec Dwayne Johnson alias The Rock (Kráčajúca skala, Kráľ Škorpión, Rýchlo a zbesilo, Zúbková víla).

the_rock Vďaka jeho vypracovanej postave je obsadzovaný do mnohých akčných filmov. Teraz sa rozhodol oprášiť jednu z postáv televíznych seriálov a zahrá si v novodobom Baywatchi hlavnú postavu. Podrobnosti o deji ani o ďalšom obsadení známe ešte nie sú.

 

 

 

zdroj: www.joj.sk

text: Martin Zachar