Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 10.11. do 16.11. 2014

Napísal na 9. novembra 2014

Aj tento rok nás čaká Týždeň vedy a techniky. Uskutoční sa od 10. do 14. novembra 2014. Študentov čaká 24 prednášok, workshopov a diskusií z oblasti marketingu a masmédií so zaujímavými odborníkmi z praxe. Kompletný program nájdete na http://fmk.sk/fakultny-zivot/tyzdn-vedy-a-techniky/.Tento rok bude aj novinka –  videokonferencia v angličtine, spojená s diskusiou so svetovým rečníkom z formátu TEDx – Raoulom Martinezom.

————————————————————————————————————————————————————————————

Hneď v úvode týždňa si pre vás Cerveza pripravila Chill out vol. 3. V pondelok 10. novembra 2014 o 20:00 sa príďte s kamarátmi zabaviť do obľúbeného baru. K vášmu chillu prispeje mladá a nádejná speváčka Meggie Tomalová, ktorá je študentkou FMK UCM. Okrem toho vás čaká večer plný rôznych spoločenských hier. Ďalej si môžete zahrať s partiou stolný futbal, šípky alebo biliard.

————————————————————————————————————————————————————————————

Všetci Martinovia, ale aj ostatní, nepremeškajte v poradí už Štvrtý študentský pijatlon v tomto semestri. Dostavte sa v utorok 11. novembra 2014 do Cervezy. Ako zvyčajne začína o 20:00. Ak sa vám bude dariť, môžete vyhrať 50%-nú zľavu na svoj účet. Nezabúdajte, že od 19:00 do 21:00 je Happy Hour, v ktorej môžete využiť študentské zľavy na rôzne nápoje.

————————————————————————————————————————————————————————————

V stredu 12. novembra 2014 si určite nenechajte ujsť Cíttačku s Tomášom Ulejom. Tento autor aforizmov, komentárov a blogov pokračuje v tom, čo začali Lasica a Satinský. Svoje aforizmy prečíta v ArtKlube o 20:00 pri príležitosti vydania  novej knihy BODAJ BI.

————————————————————————————————————————————————————————————

V priestoroch ArtKlubu odohrá exkluzívny koncert český muzikant XINDL X. V nedeľu 15. novembra 2014 sa môžete okrem noviniek tešiť aj na staršiu tvorbu rapera s gitarou. Garde mu bude robiť Miška Miškechová. Začiatok je naplánovaný na 21:00. Vstupenky stoja v predpredaji 6€ a v deň koncertu 8€.

 

Text: Gabriela Hodálová


Pokračovať v čítaní