Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Novodobý Robin Hood je späť vo forme!

Napísal na 19. októbra 2015

  Obávaný pomstiteľ v zelenej kapucni s lukom, šípom a s maskou na tvári bude opäť bojovať proti zločinu. Akčný seriál práve vstúpil už do svojej štvrtej sezóny.

Arrow, tak znie názov dnes už udomácneného seriálu nielen u nás či v Česku, ale predovšetkým za veľkou mlákou. Práve tam totiž majú v týchto dňoch za sebou premiéru štartu jeho štvrtej série. Hlavný hrdina seriálu a predstaviteľ Olivera Queena, herec Stephen Amell má za sebou vydarené leto. Splnil si sen, ktorým bolo byť súčasťou aspoň jedného večera WWE zápasu, kde ukázal svoje schopnosti. S touto udalosťou bola spojená aj charitatívna aukcia, na ktorej predával tričká        k spomínanému zápasu.

GalleryTV_1900x900_arrow_s3_alt_545bb1687ed4e4.45612658

Seriál Arrow sa začal návratom Olivera Queena domov z ostrova, kde prežil päť neuveriteľných rokov, ktoré ho veľmi zmenili. Popri aktuálnom deji sa príbeh o komiksovom hrdinovi obzerá aj do minulosti. Do času, keď bol Oliver väznený na opustenom ostrove a bojoval o svoj život, no naučil sa bojovať a zocelil sa. Minulosť pre neho znamená utrpenie, ktoré mu stroskotanie na ostrove  prinieslo. A keďže každý správny hrdina potrebuje po svojom boku aj šarmantnú polovičku, Oliver ich má pri sebe hneď niekoľko. Krásnu a talentovanú právničku Laurel Lanceovú, neskôr aj jej sestru Saru a napokon pôvabnú blondínku Felicity Smoakovú s mimoriadne vysokým IQ a závideniahodnými počítačovými znalosťami. Oliver, Felicity a ostrieľaný vojnový veterán a Oliverov alebo lepšie povedané Arrowov najdôležitejší, a tiež najbližší spojenec John Diggle spolu tvoria nerozlučný tím bojujúci proti nespravodlivosti, zločinom a vražedným intrigám kriminálnikov v Starling City.  arrowS4E1

Súčasná štvrtá séria seriálu začína pokojným spolunažívaním Olivera s Felicity, ktorú sa Oliver chystá požiadať o ruku. Ich pokojný život však nebude trvať príliš dlho, pretože zlo nikdy nespí. Do deja vstúpia nové postavy tzv. duchovia, a tých vedie nový zloduch Damien Darkh, s ktorým bude zápasiť Oliver zrejme celú nadchádzajúcu sériu.

 

TRAILER

zdroj: serialy.kinema.sk

 

 

 


Pokračovať v čítaní