Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Novinky v kine (21.11. – 27.11.)

Napísal na 21. novembra 2013

Na ktoré tituly sa môžete tešiť v najbližších dňoch v kine Hviezda?

 

Hry o život: Skúška ohňom 

thehungergams-catchingfire-ukposter
S navýšeným rozpočtom, vyzretejšími postavami a novým režisérom sa vracajú Hunger Games, tentokrát s podtitulom Skúška ohňom. Katniss Everdeen a Peeta Mellark sa po šokujúcom víťazstve v 74. ročníku Hunger Games vracajú domov. Cena za výhru je však príliš vysoká, víťazi musia opustiť svoje domovy a zdá sa, že revolúcia je neodvratná. Jeden z najočakávanejších blockbusterov na motívy knihy, prichádza do slovenských kín, opäť v hlavnej úlohe s držiteľkou Oscara Jennifer Lawrence.

 

The Hunger Games: Catching Fire
Akčný/Dobrodružný/Sci-fi, 146min

 

 

 

this_is_the_end_ver2To je koniec

Seth Rogen, Jonah Hill, James Franco, Danny McBride sa pustili do komédie o partičke, ktorá sa rozhodne opiť, sfajčiť a ktovie čo všetko ešte… a ešte v ten deň príde koniec sveta. Snímka nešetrí slávnymi menami (Channing Tatum, Rihanna, Emma Watson) a protagonisti sa v nej neberú príliš vážne. Za zmienku stojí aj fakt, že mnoho scén bolo zaimprovizovaných, a tak bude určite zaujímavé sledovať, ako sa popasujú herci s hraním bez jasného scenára.

This is the end

USA, Komédia/Fantasy, 107 min

 

 

 

Justin, malý veľký rytierjustin-v2-poster-images-300x445

Animovaná novinka zo Španielska rozpráva príbeh Justina, chlapca, ktorý je synom právnika a v jeho kráľovstve vládne byrokracia. Žiadne spory nekončia krvavými bitkami. A to Justinovi príliš nevyhovuje – chce byť rytierom. Rozhodne sa teda odísť z domu. Cestou stretáva odvážnu a prostorekú Taliu, kúzelníka, šermiara, ale aj dvojicu mníchov, ktorí začnú Justina pripravovať na úlohu rytiera. A nebude trvať dlho, kým sa Justin dočká prvej ostrej skúšky.

Justin y la espada del valor
Animovaný/Rodinný, 90 min
hummingbird-movie-poster-5Crazy Joe

Od Stevena Knighta, ktorý bol nominovaný na Oscara za scenár k Peknému svinstvu (2002), prichádza novinka. Napriek tomu, že v hlavnej úlohe sa vyskytne Jason Statham (Expendables, Kuriér), nepôjde o klasický akčný film. V takmer sociálnej dráme sa bude hlavný hrdina Joey skrývať v uličkách Londýna, aby ušiel pred vlastnou minulosťou. Kam až ho privedie jeho túžba po pomste? A dočká sa vykúpenia?

Hummingbird
Akčný/ Krimi/Dráma, 100 min

 

Aktuálny program kina Hviezda nájdete tu: http://www.kinohviezda.trnava.sk/

 

Napísal: Ján Janočko


Pokračovať v čítaní