Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Noblesná študentská tradícia sa zachová aj tento rok

Napísal na 25. januára 2018

Hovorí sa, že trikrát a dosť. Neplatí to však o najväčšom (jedinom) Plese študentov Trnavy, ktorý sa tento rok uskutoční už po štvrtýkrát. Všetci pártychtiví trnavskí študenti sa nahodia do gala už v sobotu 24.02.2018.

Krásne priestory trnavského hotela Holiday Inn zaplní už čoskoro 350 trnavských študentov na 4. Plese študentov Trnavy. To, že sa tento ples teší mimoriadnej obľube sa každý rok potvrdzuje rýchlosťou predaja lístkov. Zatiaľ čo minulý rok sa vypredalo za 10 dní, tento rok zostáva po štyroch dňoch predaja posledných 40 lístkov. ,,Pred dvomi rokmi sme sa pokúsili vytvoriť najväčší ples v Trnave, a do hotela sme dostali takmer 400 trnavských študentov. Avšak posledný rok sa nám potvrdilo, že staviť radšej na kvalitu a nie kvantitu sa oplatí. Aj z tohto dôvodu sme tento rok dali do predaja 350 lístkov,“ povedal jeden z hlavných organizátorov Miroslav Fulier, študent MTF STU v Trnave.

Posledné voľné lístky sú dostupné na webe www.trnavskistudenti.sk, na ktorom tento rok organizátori odpovedajú na všetky otázky a pripomienky priamo online. Okrem lístkov si tu môžete pozrieť aj tohtoročný program či všetkých partnerov a sponzorov. Všetci účastníci sa tento rok v rámci programu môžu tešiť na obľúbenú kapelu Crabslide, na ktorú stavili organizátori aj na prvom ročníku v roku 2015. Po troch rokoch sa tak chlapci opäť vracajú na študentmi obľúbené pódium v nádherných priestoroch.

Okrem chlapcov z Crabslide v rámci programu doplní šikovný muzikant Peter Letovanec a hostia sa môžu už tradične tešiť aj na obľúbenú ,,cimbalovku“ – Ľudovú hudbu Michala Moravčíka. Po najobľúbenejšej časti večera (tombole) si všetkých tancujúcich vezme na mušku DJ JUCKY, ktorému sa podarilo roztancovať nejednu svadbu či ples. ,,V Trnave hrávam občas na diskotékach, takže viem, akí sú trnavskí študenti a musím povedať, že sa na túto párty na úrovni naozaj veľmi teším,“ povedal DJ JUCKY.

Svoju študentskú derniéru zažijú tento rok pravdepodobne aj obľúbení moderátori študentských eventov Slávka Gracová a Andrej Brník. ,,Na Plese študentov Trnavy máme najradšej asi odovzdávanie tomboly. Tá študentská radosť niekedy z maličkostí, no väčšinou z naozaj hodnotných cien, je na nezaplatenie. Organizátori každý rok vybavia také ceny, že začínam mať pocit, že na 6. Plese študentov Trnavy už bude hlavnou cenou nejaké auto,“ dodáva so smiechom Slávka.

Všetky dôležité informácie o programe, tombole či partneroch budú uverejnené v udalosti 4. Ples študentov Trnavy.