Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Módna FMK

Napísal na 27. marca 2012

Dnes vám naživo prinesieme aktuálne informácie z prvej módnej show na pôde FMK – Fashion Delight. Všetky aktuálne informácie z pozadia a prípravy a zo samotnej show nájdete tu. Budeme pridávať fotografie, rozhovory a všetko potrebné. Sledujte s nami naživo Fashion Delight. Viac sa dozvieš aj z vysielania rádia Aetter.


Streaming Live by Rádio Aetter

14:40 – Prípravy sú v plnom prúde. Všetko sa chystá, aby presne o 19 vypukla dobrá a najmä prvá fashion show na našej fakulte. Je tu neskutočné množstvo ľudí. Červený koberec v hlavnej chodbe ju zmenil na nepoznanie. DJ chystá a skúša aparatúru. Už teraz to vyzerá dobre. Napovedá to tomu, že to bude naozaj kvalitná akcia.

[nggallery id=10]

 

14: 45 – Modelky sú naozaj krásne. Podrobujú sa skrášľovacej kúre. Podľa môjho názoru im to ani netreba, ale pre efekt show to musí byť. Jedna z organizátoriek Saša Džuganová, ktorej modely sa budú predvádzať ako prvé nám povedala: „Pri výrobe modelov, som použila veci z recyklovateľného materiálu. Baví ma skladať oblečenie z kusov sáčkov a iných vecí, ktoré sú v každej domácnosti. Ďakujem, že som dostala takúto príležitosť ukázať čo dokážem. „


17:00 – Genrálku máme za sebou. Modelky sú nachystané. Červený koberec je vyčistený. Bude sa dosť tancovať. Naživo vám celú prehliadku prinesieme na stránkach rádia Aetter. Od 18:00.

[poll id=“06″]


Pokračovať v čítaní