Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Málo dní na predaj? Študentská LÁMAVICA je zrušená

Napísal na 8. marca 2018

Mala to byť najväčšia študentská akcia letného semestra 2018. Znova sa mali spojiť všetci trnavskí študenti, no tentokrát im to nevyšlo. Bola chyba v tom, že predpredaj lístkov bol spustený iba 3 dni? Oficiálne vyjadrenie organizátorov:

,,Je nám to nesmierne ľúto. Po všetkých úspešných akciách, sme si mysleli, že trnavskí študenti sa chcú natoľko zabávať a žúrovať, že budú schopní sa v priebehu dvoch týždňov zmobilizovať a dohodnúť sa medzi sebou navzájom, aby si užili najväčšiu plánovanú akciu v letnom semestri 2018. Nemyslíme si, že je chyba v cene 10 eur (je potrebné si uvedomiť, že cena nezahŕňa iba interpretov Smola a Hrušky, Heľenine oči, Malalata, ELSY, Martin Cehelsky a Madet, ale aj prevádzkové náklady spojené s Mestskou športovou halou). Myslíme si, že chyba je najmä v tom, že predpredaj lístkov bol spustený iba 3 dni na školách a študenti sa nestihli zmobilizovať, dohodnúť a vopred si zakúpiť lístky na Študentskú lámavicu. Aktuálne je predaných 500 lístkov, čo nie je málo, ale na to, aby to pokrylo všetky náklady spojené s akciou to nestačí. Premýšľali sme nad variantom, že cenu lístka na mieste zmeníme z pôvodne plánovaných 15 eur na 10 eur uvedomujúc si krátke trvanie predpredaja, ale ani to nám nezaručuje ďalších 400 ľudí, ktorí by prišli na mieste. Aj my sme študenti, aj keď niektorí už pracujeme, nerobíme to za vidinou zárobku. Jednoducho len chceme, aby sa trnavskí študenti, ktorých v Trnave nie je málo, spájali, združovali a spoločne si užívali krásy vysokoškolského života. Tentokrát nám to nevyšlo, ale presne o tom to je. Raz to výjde, raz to nevýjde. Budeme radi, ak nám dáte svoj feedback, či vám prišlo 10 eur veľa, alebo ste to len jednoducho nestihli. Všetkým, ktorí si zakúpili lístky bude vrátená plná suma za každý jeden lístok. O spôsobe a mieste vrátenia vás budeme informovať v priebehu tohto týždňa. AK vás to mrzí, tak verte, že nás oveľa viac.“ Trnavskí študenti

O spôsobe vrátenia peňazí všetkým, ktorí si lístok zakúpili v predpredaji vás budeme informovať aj na našej stránke www.aetter.sk.