Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Machete sa vracia!

Napísal na 24. októbra 2013

Začalo to v roku 1995. Antonio Banderas bol vo filme Desperado ohrozovaný chlapíkom s vražedným pohľadom, Dannym Trejom.

machete-kills-trejo-rodriguez-630-thumb-630xauto-42746

V roku 2007 uskutočnili režiséri Quentin Tarantino (Nehanební Bastardi, Kill Bill) a Robert Rodriguez (Sin City, Od súmraku do úsvitu) projekt, ktorý mal vzdať poctu akčným „béčkovým“ filmom minulého storočia s názvon Grindhouse. V prestávke, medzi filmami Auto zabijak a Planéta Teror, sa objavilo niekoľko fiktívnych trailerov. Jedným z nich bol aj Machete. Hlavný hrdina bol najatý na to, aby zabil, ale… bola to pasca. Stal sa obeťou sprisahania, a tak mu nezostáva nič iné, ako zničiť svojich nepriateľov.

Mel-Gibson-in-Machete-Kills-2013-Movie-Image

Na základe kladných ohlasov sa v roku 2010 stal z traileru celovečerný film. Možno si aj vy spomeniete na českú reklamu, kde robil Danny Trejo záhradníka. Po troch rokoch sa Machete vracia späť – má totiž pred sebou dôležitú misiu. A ak sa mu jeho misia nepodarí, hrozí nám problém globálnych rozmerov!

Už prvá časť nešetrila známymi menami (Robert De Niro, Steven Seagal, Lindsay Lohan) a na rovnakú kartu stavili tvorcovia aj teraz. Mel Gibson (Smrtonosná zbraň, Statočné srdce)  dostal prvýkrát v živote úlohu čistého „záporáka“ Luthera Voza. Ten svojimi zbraňami ohrozuje svet, a tak je nutné ho zneškodniť. Príkaz na prekazenie plánov milionára a obchodníka so zbraňami vydá prezident USA. A tým nie je nikto iný ako Charlie Sheen (Horúce strely, Wall Street). Z prvej epizódy nebudú chýbať Jessica Alba a Michelle Rodriguez. Veľké mená ešte doplnia Lady Gaga a Antonio Banderas.

 

Nemusíte sa obávať nedostatku akcie či pekných žien. Tak ako v jednotke, ani v druhej časti sa Rodriguez nebude hrať na „vážny film“, a tak si milovníci žánru prídu na svoje. Veľa od snímky nečakajte. Nebude to na Oscara. Aetter vás však napriek tomu pozýva na príjemný oddych do kina. Určite to bude zábava.

Napísal: Ján Janočko