Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Medziplanetárne duo LADYBOYS práve pristálo na Zem. Čo od neho môžeme očakávať?

Napísal na 26. novembra 2020

Boy Wonder skracuje čakanie na svoj sólo album veľavravným projektom LADYBOYS, v ktorom satiricky paroduje novú vlnu mladých raperov.

Od jesene roku 2015 čakajú skalní fanúšikovia Boy Wondera na ucelený hudobný projekt. Za ten dlhý čas sa mu však podarilo vydať zopár skladieb, ktorými stále dokázal predviesť svoje kvality. Či už skladbou Prekrásny Nový Svet, Chvíľu Šťastný, Stále vládze alebo spoluprácou s mladým trnavským producentom Kansiikom na novinke Život je Lajf.

Avšak všetko sa zmenilo, keď na svojej facebookovej stránke uverejnil príspevok, v ktorom napísal: „Ešte tento mesiac vám dám free ep, ako kompenzáciu za čakanie.“ Mal tým na mysli projekt LADYBOYS a nové EP Super Divní s titulnou skladbou Raz Dva Tri, ktoré vychádza už tento piatok pod labelom Ty Nikdy Records.

Kto vlastne LADYBOYS sú?

„Pochádzame z mierumilovnej planéty ukrytej v hlbokom vesmíre, zo svetov tak vzdialených, že pre vás ľudí zostanú navždy neobjavené. Sme vesmírni bádatelia, cestujeme a objavujeme nové svety. Návštevu vašej planéty sme nemali v pláne, technické problémy nás však prinútili núdzovo pristáť na najbližšej obývateľnej planéte. Tam zhora vyzerala Zem ako oáza pokoja a naozajstný raj v nekonečnej temnote vesmíru,“ vraví Boy Wonder.

Ďalej pokračuje slovami, že ich očakávania sa rozplynuli už pri prvom kontakte s človekom. Ľudí považuje za najhoršie bytosti, aké kedy na svojich cestách mohol spoznať. Kritizuje ľudské násilie a nespravodlivosť voči vlastnej rase aj prírode.

„Prišli sme s prosbou o pomoc a spravili ste z nás teroristov. Kým sa nám nepodarí opraviť loď, budete s nami musieť žiť. Ako by nás títo ľudia mohli prijať, keď sa nedokážu tolerovať ani medzi sebou? Rozhodne nemáme v pláne skrývať sa a prosiť v kúte o zmilovanie.

Zoberieme si všetko, čo nám patrí a na čo máme nárok bez ohľadu na váš strach a predsudky. Sme iní ako vy. Vyzeráme inak, cítime sa inak a myslíme inak ako vy. Nenoste nás na rukách, neklaňajte sa nám, len nás prijmite a tolerujte. Alebo zomrite,“ uzatvára Boy Wonder.

Zdroj: tynikdy.cz, Youtube, Instagram, Facebook


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com