Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Koniec veľkej štvorky

Napísal na 18. apríla 2013

Pre všetkých fanúšikov americkej alkoholom a drogami preplnenej série Hangover (Vo štvorici po opici) prichádzajú spoza veľkej mláky dobré správy. To, že sa dočkáme tretieho pokračovania, sa vie už dávno. Takisto aj dátum svetovej premiéry – 23. máj tohto roka (u nás o týždeň neskôr).

O čom to bude

V minulosti sa „akcia“ konala pred svadbou, tentokrát budeme svedkami tragickej udalosti – Alanovi (to je ten „najpripečenejší“) totiž zomrie otec.  A jeho partia kamarátov je to jediné, čo mu ostalo. Vrátime sa aj miesto, kde to celé začalo – Las Vegas v Nevade. Do deja sa opäť primotá okrem iného pán Chow, mimoriadne obľúbená a provokatívna postavička z prvých dvoch dielov.  A opäť raz sa partia dostane do problémov. Douga unesú gangstri a jeho záchrana vraj bude stáť za to. V snímke si zahrá aj John Goodman. Jeho rola bola pôvodne ponúknutá aj Seanovi Pennovi a Robertovi Downeymu Jr., obaja však odmietli.

Tvorcovia sľúbili, že tento príbeh bude hlavne o Alanovi. Najväčší „psychoš“ skupinky sa predstaví v plnej paráde, napríklad aj so žirafou na diaľnici…

 

Prečo by ste si to nemali nechať ujsť?

Pretože pôjde o epické zakončenie príbehu plného nesprávnych rozhodnutí, brilantných hlášok a zvláštnych spomienok.  A pretože sa stretnete s takmer nezmenenou zostavou. Ostatne, trailery vyzerajú veľmi dobre (pozrieť si ich môžete nižšie). Tentokrát nepôjde o kópiu „jednotky“ prehodenú do iného mesta (tak ako sme to mohli vidieť v druhej epizóde), tvorcovia sľubujú úplne nové dobrodružstvo.

A nakoniec, Hangover 3 môže byť aspoň jeden dôvod, prečo sa tešiť na skúškové obdobie.

 

Text: Ján Janočko

Video: www.youtube.com