Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Selena Gomez sa predstaví Viedni

Napísal na 16. apríla 2013

Len dvadsaťročná americká speváčka a herečka Selena Gomez sa po prvýkrát predstaví už 17. septembra v Rakúskej metropole. Selena Gomez navštívi Viedeň v rámci svojho „Stars Dance Tour 2013“, ktorým predstaví svoj najnovší album. Ten by mal byť vydaný v najbližších mesiacoch. Ide vôbec o prvé celosvetové turné tejto speváčky.

 

Selena Gomez sa predstaví v Stadthalle vo Viedni len niekoľko týždňov po Rihanne, Pink, či Alicii Keys. Lístky na tento koncert budú v predaji už od soboty 20. apríla. Koncert je zaujímavý určite aj vďaka tomu, že na zozname zastávok sa aktuálne nenachádza Poľsko, Maďarsko, Slovensko, Česko a dokonca ani Nemecko.
Prvá pieseň z pripravovaného štvrtého štúdiového albumu je aktuálny singel „Come & Get It“. Ten Selena Gomez naživo predstavila na odovzdávaní cien MTV: Movie Awards 2013, ktoré sa odovzdávali 14. apríla v Los Angeles. Práve po tomto vystúpení začali americké médiá Selenu titulovať ako novú popovú princeznú.

selena-gomez

Do povedomia širokej verejnosti sa Gomez dostala už v mladom veku vďaka televíznej stanici Disney Channel. Tu úspešne stvárňovala niekoľko rokov jednu z hlavných postáv v seriáli „Wizards of Wawerly Place“. Na konte má aj hlavné roly vo filmoch ako napríklad „Ramona“, „Monte Carlo“, či aktuálny kinohit „Spring Breakers“. Selena Gomez sa preslávila aj vďaka vzťahu so spevákom Justinom Bieberom. S tým tvorili pár takmer dva roky. Začiatkom roka sa však pre dlhotrvajúce problémy spolu definitívne rozišli.

Debutový album „Kiss & Tell“ vydala už v septembri 2009 a stal sa platinovým. Druhý album s názvom „A Year Without Rain“ vydala v septembri 2010 a len v USA sa z neho predalo viac ako milión kusov, vďaka čomu sa stal rovnako platinovým. V americkom predajnom rebríčku Billboard 200 dokonca debutoval na štvrtom mieste. Doposiaľ posledný album „When the Sun Goes Down“ vydala v júni 2011. Rovnako ako jeho predchodcovia, aj tento album sa stal platinovým. Platinovými sa stali aj single „Who Says“ a „Love You Like a Love Song“. V Nemecku, Kanade a Írsku bol dokonca tento album v debutovom týždni najpredávanejší. Ide tak o doposiaľ najúspešnejší album v jej doterajšej kariére.

Text: Dušan Marko, Video: youtube


Pokračovať v čítaní