Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Kde najbližšie uvidíme The Rocka?

Napísal na 17. októbra 2013

 

Dwayne Johnson (fanúšikom známy aj ako The Rock) sa na nedostatok práce sťažovať nemôže. Bývalý americký futbalista a hviezda WWE (World Wrestling Entertainment) patrí v súčasnosti medzi najvyťaženejšie hollywoodske hviezdy. V tomto roku si hviezda filmov Vitajte v džungli či Kráľ Škorpión mohla zapísať už 5 „zárezov“.

vitejte-v-dzungliNie príliš vydarená akčná dráma Empire State bola asi jediné väčšie sklamanie, inak si Dwayne môže do svojho životopisu pripísať úspešné tituly. V pokračovaní akčného sci-fi na motívy komiksu G.I.Joe 2 dokázal, že patrí k najnovšej generácii akčných hrdinov, v Práskačovi (Snitch) zase dal verejnosti na známosť, že sa cíti ako doma aj v role, v ktorej musí prejaviť city a predať jej charakter divákom.

Šiesta časť série Rýchlo a zbesilo len potvrdila úspech celej ságy a prípravy na „sedmičku“ už sú v plnom prúde. Jej svetová premiéra je naplánovaná na 11. júla 2014. Ako inak, v hereckom obsadení nechýba ani The Rock. Dobré kritiky dostal aj za postavu Paula Doyla v snímke podľa skutočných udalostí Pain and Gain. A ani v jeho najbližších projektoch nebude núdza o poriadnu porciu akcie…

SNITCH

Zabudnite na Kevina Sorba, nový Herkules (v rovnomennej snímke) bude  The Rock! Premiéra? 25.júl 2014. O projekte s názvom „Arabian Nights“ toho zatiaľ veľa nevieme (teda okrem toho, že ho s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme budúci rok), jasné je len to, že okrem Dwayna v ňom uvidíme napríklad Anthonyho Hopkinsa. Ako blesk z jasného neba prišla správa z Hollywoodu o filme San Andreas: 3D. Dejová línia znie asi takto: muž sa po katastrofickom zemetrasení snaží nájsť svoju dcéru v tom, čo zostalo z Kalifornie. Premiéra vraj nebude skôr ako v roku 2015 a hádajte kto si zahrá hlavnú postavu?

Ak ste videli Cestu na tajuplný ostrov 2, tak vás možno poteší, že sa chystá aj tretia časť. Originálny názov Journey 3: From the Earth to the Moon však napovedá, že lokácia sa trochu zmení.

Vyzerá to na poriadne perné obdobie pre charizmatického šoumena. Jeho herecké schopnosti  sa zlepšujú každou snimkou a už dávno to nie je len chlapík, ktorý „mláti všetko, čo mu stojí v ceste a má krvný obeh“, ale zvláda aj úlohy, ktoré majú vyvolať v publiku kladné aj záporné emócie. Určite bude zaujímavé sledovať jeho kariéru v najbližšom období…

 

Napísal: Ján Janočko