Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Každodenné spojenie

Napísal na 27. novembra 2013

22154  TRNAVA. Móde a marketingu sme vystavovaní  neustále počas nášho dňa. Práve preto sa organizátorky rozhodli uskutočniť akciu Passion for Fashion, ktorá prebehla 26.11. (v utorok) o 17.00 hod. v kine OKO. Všetci zúčastnení sa mohli zapojiť do súťaže o extravagantný outfit.

 Prednáška bola rozdelená na dve časti. Ako prvá sa o svoje skúsenosti podelila módna dizajnérka Lenka Sršňová. Spoznať ju môžete vďaka hravému rukopisu jej modelov a štedrej palete farieb. Vytvára kúsky s príbehom a starostlivo vyberaným materiálom. Keďže má rada šou, jej prehliadky sú vždy sprevádzané živou hudbou. Ľudia si teda určite prídu na svoje či už kvôli móde, alebo obľúbenej hudbe. Odpovedala nám aj na otázku, či má obľúbeného dizajnéra. I napriek tomu, že ho má, snaží sa nesledovať prácu iných, aby ju to neovplyvňovalo.

Po Lenke Sršňovej si slovo „vzal“ marketing a jeho hovorcovia Mária Šidlová a Andrej Štefanka. Pracujú vo švajčiarskej firme Fashion Days, nachádzajúcej sa v siedmich krajinách Európy. Na Slovensku je od mája roka 2010. Šidlová poskytla cenné rady z offline sveta marketingu a Štefanka zase z toho online.

Po oboch prednáškach nasledovalo vyhodnotenie súťaže o najlepší, najextravagantnejší outfit, ktorý vyberalo publikum potleskom (obrázok nižšie), no hlavný hlas mala napokon Lenka Sršňová. To ale nebolo všetko, záujemkyne sa v rámci akcie Change your look mohli za symbolické jedno euro nechať upraviť.

 

DSC_0547

 

 

text: Katarína Martinková

 


Pokračovať v čítaní