Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jesenné novinky z hudobnej scény

Napísal na 3. decembra 2013

images
Hudobný priemysel myslí na svojich fanúšikov i v chladnom počasí. Jeseň je bohatá na horúce novinky. Avšak toto ročné obdobie prinieslo viac ako skôr spomínané. Október ovládlo odovzdávanie cien American Music Awards 2013.

Ako to už býva zvykom v poslednej dobe,  country-popová senzácia Taylor Swift si odniesla do svojej zbierky hneď 4 ceny. Za ňou nasledoval aktuálny kráľ všetkých rebríčkov Justin Timberlake a žiariaci Macklemore. Na odovzdávaní cien vystúpilo mnoho hviezd, ako napríklad kontroverzná Miley Cyrus, Katy Perry či Eminem so skladbami z nového albumu.

U2 – ANOTHER LOVE

A teraz prejdime na sľubované novinky. Veľkým prekvapením je skupina U2, ktorá po viac ako troch rokoch predstavila novú skladbu s názvom Ordinary Love. Pieseň vznikla ako soundtrack k novopripravovanému životopisnému filmu Mandela: Dlhá cesta k slobode. Na nový album skupiny U2 sa môžete tešiť už na budúci rok.

THE KILLERS – JUST ANOTHER GIRL

Ani kapela s hitmi ako Runaways či Shot At The Night sa v tomto plodnom období nemôže sťažovať. Ich nová skladba sa nachádza na nedávno vydanej kompilácií Direct Hits. Štvorčlenná formácia nám posiela videoklip Just Another Girl, na čele s herečkou Diannou Agron.

QUEENS OF THE STONE AGE – THE VAMPYRE OF TIME AND MEMORY

Po júnovom vydaní albumu Like Clockwork sa táto americká rocková kapela objavuje na scéne s novinkou The Vampyre Of  Time And Memory. Interaktívny videoklip predstavuje fanúšikom možnosť prepínať si scénky v strašidelnom dome. I keď Halloween už bol, trošku strachu si v klipe istotne užijete.

KINGS OF LEON – BEAUTIFUL WAR

Nesmieme zabudnúť ani na známych hudobníkov z kapely Kings of Leon. Rocková formácia pustila do éteru novú skladbu Beautiful War. Po úspešných skladbách ako, často i prespievaný, hit Use Somebody či Sex On Fire, prichádza do sveta hudby šesť a pol minútové video, v ktorom si zahral hlavného hrdinu herec Garrett Hedlund z filmu Tron: Legacy.

Text: Michaela Gálfiová

Zdroj: www.youtube.com


Pokračovať v čítaní