Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Korporátna mikina pod vianočný stromček

Napísal na 4. decembra 2013

Máme tu december a pomaly sa nám začína zvianočnievať, a to nielen komerčne. Za nami je prvá adventná nedeľa, blíži sa Mikuláš a pomaličky aj koniec semestra. Je teda najvyšší čas začať uvažovať, čím potešíme svojich blízkych tento rok. Ak ešte nemáš vymyslené darčeky a rád by si niekoho potešil napríklad našou fakultnou mikinou, tak máš jedinečnú príležitosti jednu vyhrať.

Je to jednoduché! Stačí, ak budeš stále sledovať náš web a pozorne čítať všetky články, pretože do niektorých textov ukryjeme špecifické slová. Tieto slová sa budú objavovať postupne a v rozhádzanom poradí. Tvoja úloha bude postupne ich všetky odhaliť, zapísať a na konci súťaže z nich poskladať zmysluplnú vetu. Prví dvaja, ktorým sa to podarí, vyhrajú fakultnú mikinu.

Slová, ktoré hľadáš, budú vyznačené tučným písmom a kurzívou, napr. kapor. Nachádzať sa môžu v akomkoľvek článku v období od 4. do 18. decembra. Web treba sledovať stále, pretože k starším článkom sa nedostáva ľahko. Tri dni pred koncom uverejníme počet slov a výsledky vyhlásime v poslednom vysielaní – 18. decembra. Preto čekuj-čítaj-vyhraj.

No a tí, čo nevyhrajú, nemusia zúfať, pretože mikiny si môžu po dohode s Ježiškom objednať na dekanáte v dámskych i pánskych veľkostiach, cena je 25 eur.

541910_10151601208153784_2039505075_n


Pokračovať v čítaní