Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

I.M.T. Smile prekvapili spoluprácou s Kalim

Napísal na 14. novembra 2018

 

Nečakané spojenie skupiny I.M.T. Smile a Kaliho prekvapilo. Horúci singel Poď so mnou bol zverejnený YouTube len pred niekoľkými dňami. Album Budeme to stále my vychádza už onedlho a tento song tam určite nebude chýbať.

Pieseň Budeme to stále my sa stala obrovským hitom a na YouTube má viac než 2 milióny videní. Bude aj skladba Poď so mnou jesenným hitom? Okrem Ivana Táslera a Kaliho v piesni počuť aj  Veroniku Ronie Adamičkovú, ktorá naspievala vokály. Na zvuku sa podieľal slovenský DJ a producent Peter Pann.

Vo videoklipe sú zábery z ich štúdia na Kolibe.

„Naša spolupráca s Kalim vznikla úplne spontánne.“

„Naša spolupráca s Kalim vznikla úplne spontánne. Keď som zložil hudbu k pesničke Poď so mnou, hneď som tam počul Kaliho. Tak som mu zavolal a povedal mu svoju predstavu. Keďže sa mu môj nápad páčil, zavolal som ho k nám do štúdia. Potom už to išlo rýchlo,” povedal Ivan Tásler.

V albume Budeme to stále my sa môžeme tešiť aj na českú kapelu Chinaski. Nielen pieseň Poď so mnou, ale aj mnoho iných si fanúšikovia I.M.T. Smile môžu vypočuť na ich vianočných koncertoch v Bratislave 6.-8.decembra a v Košiciach 14.-15.decembra.

Vypočujte si najnovšiu pieseň IMT Smile Poď so mnou.

Zdroje: teraz.sk, youtube


Pokračovať v čítaní