Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hudobné inšpirácie na mesiac apríl

Napísal na 28. marca 2014

Sam-Smith-Nirvana

Sam Smith – Stay With Me 

Isto si pamätáte na jeden z najväčších hitov v roku 2013. Bol to song La La La od Naughty Boy, na ktorom vokálne spolupracoval mladý interpret Sam Smith. Už teraz s istotou môžme tvrdiť, že rok 2014 bude pre neho prelomový. V máji sa chystá vydať debutový album, na ktorom nájdete aj rádiovku Money On My Mind. Na jarný apríl vám predstavujeme romantickú novinku Stay With Me, od čerstvého držiteľa ceny britských kritikov BBC Critics‘ Choice Awards. 

Lady-Gaga-Art-Pop

Lady Gaga- G.U.Y.

Po nedávnom vydaní albumu ARTPOP, na ktorý jej „little monsters“ tak dlho čakali, vydáva v poradí tretiu pieseň. Možno vás prekvapilo v songu Do What You Want ako americká speváčka stvárnila jemnú ženu a hrala skvelé divadlo so spevákom R.Kellym, ktorý na piesni spolupracoval. V novinke zvanej G.U.Y. ju však nečakajte. Lady Gaga sa vrátila do svojho dravého živlu a v najnovšom videoklipe vám to dokáže. Na piesni spolupracovala so známym producentom Zeddom, ktorý nedávno vyhral ocenenie za hit Clarity.

image002

Duke Dumont feat. Jay Jones – I Got You

Ak milujete hudbu, na ktorej sa môžete poriadne odviazať, novinka zvaná I Got You bude tá pravá. Umelec Duke Dumont sa minulý rok predstavil hitom Need You (100%), s ktorým dosiahol najvyššiu priečku britskej hitparády. V tanečnej novinke začujete skvelú speváčku Jax Jones, ktorá celej vecičke dáva ten správny šmrnc.

My_love_route_94

Route 94 feat. Jess Glynne – My Love

Táto staršia novinka je na svete už dlhšiu dobu, avšak až teraz sa dostáva do povedomia nám Slovákom. Pýtate sa, kto je Route 94 ? Stručne, je to skvelý DJ a producent Rowan Jones, ktorý spolupracoval s veľkými menami ako Katy B či Benga. Najnovšie ho postrehnete s Jess Glynne, ktorú môžete počuť aj v hite Rather Be v spolupráci s Clean Bandit. Anglické rádiá sú už novým singlom dobité. Zopakuje sa ich úspech aj na Slovensku ?

Text: Michaela Gálfiová


Pokračovať v čítaní