Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Do kín prichádza… ONA!

Napísal na 27. marca 2014

 

Na našom malebnom Slovensku nie je nič nezvyčajné na tom, ak sa oceňovaný film dostane do kín pár mesiacov po premiére a prebratí… napríklad aj Oscara. Výnimkou nie je ani snímka, za ktorou stojí režisér a scenárista Spike Jonze.Her-Movie-siri-operating-system-ftr

Her (Ona) vyvoláva zmiešané pocity. Ide o romantický film, no hlavná „zaľúbená“ dvojica je prinajmenšom čudná. Ak si všimnete obsadenie, Joaquin Phoenix (Znamenia, Walk the Line) a Scarlett Johansson (Avengers: Pomstitelia, Kráľova priazeň) sú viac či menej dobrí herci a málokedy nepredvedú dobrý výkon (ak vôbec). Vtip je v tom, že „Čiernu vdovu“ neuvidíme počas celej dĺžky (okolo dvoch hodín) trvania. Budeme ju môcť maximálne počuť. Ide o to, že hlavnou témou je láska medzi mužom a… operačným systémom.

Vo vedľajších úlohách sa objavia napríklad Olivia Wilde (Dr. House, Rivali) a Amy Adams (Fighter, Špinavý trik). 5 nominácií na Oscara hovorí za všetko. Na tento prapodivný sci-fi, romantický film vás určite pozývame do kina. Kritici a fanúšikovia, ktorí ho už videli, sú nadšení.

Autor: Ján Janočko