Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hudobné hviezdy rušia koncerty. Toto je ich reakcia na teroristické útoky v Paríži.

Napísal na 18. novembra 2015

Známe hudobné skupiny ako U2, Florence a Coldplay rušia koncerty kvôli teroristickým útokom v Paríži. 13. november sa stal dňom, ktorý zahalil do smútku Paríž. Piatkové teroristické útoky majú na svedomí najmenej 150 mŕtvych. Boja sa nie len ľudia ale aj hudobné hviezdy. Skupiny ako U2, Foo Fighters a Coldplay oznámili zrušenie koncertov nie len v Paríži ale aj po celej Európe. Taktiež svoje koncerty zrušil aj Pharell Williams, Elton John či Florence and the Machine.

Anglická kapela Coldplay sa rozhodla preložiť svoj losangelský koncert, na ktorom chcela predstaviť svoj najnovší album A Head Full of Dreams, ktorý sa dostane na trh 4.decembra.

Americká rocková skupina Foo Fighters zrušila zvyšok európskeho turné. Členovia skupiny o tom informovali prostredníctvom sociálnej siete Facebook. „S hlbokým zármutkom a bolesťou v srdci za všetkých v Paríži vám musíme oznámiť zrušenie zvyšnej časti nášho turné.“ napísali.                                                                                                                                                                                                                                                                                                   justin-bieber-cries-during-concert  madonna-stockholm-tease-2-151115_9b35fa3e6065e807d79d7ee1c700ad63.today-inline-large  cats

Počas útoku v Paríži práve prebiehal koncert Justina Biebera v Los Angeles. Keď sa spevák dozvedel, čo sa práve stalo, rozplakal sa a odišiel z pódia so slzami v očiach.

Emotívne bolo aj vystúpenie Madonny, ktorá koncertovala v Stockholme. Na počesť obetí odspievala pieseň Like a Prayer. Pred piesňou však mala príhovor plný silných slov. ,,Je pre mňa ťažké vystupovať, cítim sa rozpoltená. Ja tu tancujem a zabávam sa, keď iní plačú za svojími milovanými.“ Dodala, že chcela šou zrušiť, no rozhodla sa inak. ,,Lebo nikto na svete nás nemôže zastaviť v tom, aby sme robili, čo milujeme.“