Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hlavné správy z Aetter servisu 8

Napísal na 14. mája 2017

 FMK sa rozlúčila s letným semestrom v podobe mnohých zaujímavých podujatí a naši redaktori si ich nenechali ujsť. Vypočujte si posledné dvojtýždňové Hlavné správy s Peťou Pupalovou.

  • Koncom apríla FMK opäť zorganizovala tradičnú jarnú konferenciu v Smoleniciach. Šéfredaktorka Petra Pupalová vám v reportáži prezradí viac o téme konferencie, ktorou bola budúcnosť médií.

Naši redaktori Petra Pupalová a Miroslav Kapec zisťovali pre vás aktuálne info z diania na Smolenickom zámku. Foto: Mária Savkaničová

  • Tento rok odovzdala dekanka Dana Petranová Granátové jablko Mariána Matyáša v kategórii „študent“ kolektívu rádia Aetter. Vypočujte si rozhovor s dlhoročným lídrom fakultného rádia Andrejom Brníkom, ktorý urobila redaktorka Alžbeta Sujová.

Líder rádia Aetter Andrej Brník. Foto: Mária Savkaničová

  • ­­­­­­­­­­­­­­Pred týždňom patril utorok eventu s názvom FMK Day, ktorý organizovali naši pedagógovia. Detaily vám povie redaktorka Janka Kolenová.

Dekanka Dana Petranová čapovala aj pivo. Foto: Katarína Otčenášová

Tajomníčka Tatiana Podmaková varila FMK guľáš. Foto: Aneta Štefkovičová

  • Tento rok sa k FMK Day pripojila ešte jedna akcia, ktorú organizovali študenti odboru AMES pod vedením dekanky Petranovej. Redaktorka Michaela Hlavačková zisťovala pre vás viac.

Jeden zo štyroch tímov hry Človeče, nehnevaj sa v živej veľkosti. Foto: Aneta Štefkovičová

  • Šaty, tričká, nohavice a dokonca aj topánky ste mohli nájsť v Jame na Jarnom Blšáku. Okrem nakupovania ste mohli darovať oblečenie pre sociálne slabšie rodiny. Viac zisťovala redaktorka Nora Vavrová.
  • Móda, tanec, spev, zaujímaví ľudia. Tak sa dá definovať  piaty ročník módnej prehliadky Fashion Delight, ktorý sa konal v stredu v nákupnom centre City Aréna. Redaktorka Nora Vavrová vám opäť prináša detaily v nasledujúcej nahrávke:

5. ročník Fahsion Delight v City Aréne.

  • Vo štvrtok si vo footgolfovom areáli hotela AGATKA v Chorvátskom Grobe na footgolfovom turnaji médií a športových osobností zmerali sily spolu s našimi pedagógmi rôzne športové osobnosti. Našu fakultu reprezentovali pedagógovia Boris Brendza, Andrej Habiňák a Tomáš Fašiang, tím doplnila študentka 2. ročníka Dominika Ševčivová. Viac zisťoval redaktor Michal Petro od hlavnej organizátorky Oľgy Škvareninovej.

 

Hlavné správy z Aetter servisu s ďalšou dávkou noviniek z prostredia školy a Trnavy si budete môcť opäť vypočuť aj budúci semester.

 

FOTO: Mária Savkaničová, Katarína Otčenášová, Aneta Štefkovičová, Facebook: City Arena – nákupné centrum


Pokračovať v čítaní