Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

„Hello“ pre návrat Adele

Napísal na 23. októbra 2018

 

Po dlhej prestávke kvôli poškodeným hlasivkám je Adele späť. Podľa britského The Sun začala pracovať na nových skladbách pre jej štvrtý album, ktorý by mal výjsť skôr ako sme očakávali. 


V roku 2011 jej z hlasiviek vyoperovali nezhubný polyp a o 6 rokov neskôr ju hlas znova zradil. Júl 2017 bol pre Adele, ale aj jej fanúšikov šokujúci. Kvôli vážnemu poškodeniu hlasiviek musela zrušiť dva veľké koncerty vo Wembley. Tie mali byť jej poslednými zastávkami v rámci 15-mesačného turné Adele Live 2016. Pre fanúšikov mala srdcervúci odkaz: „Povedať, že mi to zlomilo srdce by bolo slabé.“ Fanúšikovia jej priali skoré uzdravenie a poľutovanie, ale aj hnev a devastáciu.

Adele na koncerte vo Wembley Zdroj: billboard.com

Po týchto skutočnostiach The Sun uvádza, že sa cíti lepšie a je pripravená vydať nový album. „Na spoluprácu s ňou už oslovili viacero štúdiových muzikantov a ona už má napísané nejaké nové piesne,“  uviedol zdroj.

Termín vydania jej štvrtého albumu je na Vianoce 2019.

Jej prvý album bol vydaný v roku 2008, keď mala 19 rokov, preto ho pomenovala 19. Týmto trendom sa rozhodla pokračovať, a tak nasledoval album 21 a 25. Preto je veľa otázok, či názov tohto albumu bude tiež podľa jej veku.

Počas účinkovania v Carpool Karaoke s Jamesom Cordenom však priznala: „Toto je môj posledný album pomenovaný mojím vekom. Verím na trilógie. Ďalší bude Adele.

Po masívnom úspechu albumu 25 je očakávanie fanúšikov o to silnejšie. Adele daruje radosť a emócie mnohým ľuďom dlho očakávaným vianočným darčekom. 

Zdroje: bustle.com, hudba.zoznam.sk, metro.co.uk, billboard.com