Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Facebook už aj na pracovisku a auto od COOP Jednoty

Napísal na 20. novembra 2014

V práci na Facebooku už bez schovávania

Väčšina z nás v práci túto sociálnu sieť aj tak navštevuje, Mark Zuckerberg to chce spraviť pre všetkých konečne oficiálne. V blízkej dobe plánuje prísť s novým produktom „Facebook at work“. Cieľavedomý Mark má ambíciu posunúť klasický Facebook o level vyššie a vytvoriť tak nástraj pre spoluprácu na pracovisku, avšak nemá v pláne konkurovať už existujúcemu Google

Drive alebo Office 365. Nový produkt bude obsahovať všetky vymoženosti toho klasického ako News Feed, Messenger či skupiny, ale pribudnú sem rôzne novinky zamerané na dokumenty. Táto novinka bude úplne oddelená od súkromného Facebooku, takže kamarátov prestanete stalkovať aspoň v práci. Obrovskou výhodou projektu je, že vačšina ľudí ho pozná a bude to tak pre nich známe prostredie ľahké na orientáciu. Celý nápad vyvíjajú v londýnskej centrále, kde ho už používajú interní zamestnanci. Neskôr Mark plánuje aj public verziu a postupne sa začína hovoriť už aj o boji proti hráčom ako Google, Microsoft a IBM, čo však zatiaľ odmietol komentovať.

Vianočnú reklamu má aj COOP Jednota

Už sme tu mali vianočnú nádielku od mobilných operátorov, na rade je aj obľúbený slovenský obchod. Vo svojej vianočnej kampani zostali verní každému známej dvojici – Bačovi a jeho priateľovi Honelníkovi. Hlavní hrdinovia sa v spote ocitnú v snehovej chumelici nuž a honelník sa neustále sťažuje, že nemá auto a ako veľmi by ho chcel. Spot má prezentovať súťaž, ktorej hlavnou cenou sú automobily. Bača mu ho prisľúbi, ale len ak vyjde kaprovi z papule. Za počinom je reklamná agentúra Jandl, ktorá pre COOP Jednotu pracuje už dlhodobo. Kapor je predsa symbolom Vianoc spojený s ich štedrosťou.

 text: Zuzana Hodásová


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com