Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

DOSKA v Chodbách

Napísal na 27. februára 2012

Stretnú sa pseudointelektuál, Ukrajinec, Maďar, autista, bambuľko a slúšňák…Čo sa stane? DOSKA sa stane!!! Kto by chcel vedieť o tejto divokej kombinácii viac, zapne si dnes o 20.00 Z chodieb FMK!

Doska | študentská súťaž v online marketingu
Od študentov pre študentov tak by sa dal charakterizovať projekt Doska. Za vznikom novej súťaže pre študentov stojí šestica študentov (Maroš Hamorský, Matúš Hliboký, Marek Lenčucha, Branislav Macko, Roman Majerský a  Marek Surovec) tretieho ročníka Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave.  Nápad vytvoriť jedinú súťaž venujúcu sa online svetu vznikol minulé leto. Oproti ostatným podobným študentským súťažiam ponúka doska jedinečný knockout systém súťaženia a pre víťaznú kampaň vyčlenil hlavný sponzor súťaže Zoznam.sk mediálny priestor v hodnote 20 000 €. Víťazný tím získa 2x iPhone 4 a možnosť výberu stáže v jednej z reklamných agentúr alebo v Zoznam.sk Tím, ktorý skončí na druhom mieste, vyhrá 100 € poukážku na nákup kníh v Martinuse a taktiež stáž.

V piatich súťažných kolách banner, Facebook aplikácia, mobilná aplikácia, microsite a komplexná online kampaň si Doska preverí 32 súťažných tímov v zložení copywriter a grafik. Do ďalšieho kola postúpi vždy jeden z dvojice tímov na základe bodového ohodnotenia porotcov.

Porotcovať budú Radovan Andrej Grežo (MUW Digital), Michal Pastier (Zaraguza Digital), Jaro Zacko (Triad Advertising), Samuel Bednár (Vaculik Advertising), Jord Nikov (Digitask), Peter Šebo a Marek Bobula (Zoznam.sk).

Registrácia do súťaže začne 1. februára 2012.

Celé to vypukne 2. Marca 2012 tak nezabudnite sledovat  www.facebook.com/doskaonlineskwww.twitter.com/doskaonlines !

 


Pokračovať v čítaní

Predošlý článok

Večer plný cien


Náhľad