Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

ČSOB maratón 2016 s odleskom madženty

Napísal na 5. apríla 2016

WP_20160401_09_09_16_ProPočuli ste už o veľkej športovej udalosti s názvom ČSOB maratón? Koná sa každoročne s príchodom jari v našom hlavnom meste. Patrí medzi svetovo najvýznamnejšie bežecké podujatia. Tisícky bežcov nielen zo Slovenska, ale aj zo sveta, sa zídu v Bratislave, aby zdolali niekoľko kilometrov, a pokorili tak nové rekordné časy a v cieli sa dočkali zaslúženej medaily.

 

2.-3. apríla 2016 sa konal 11. ročník maratónu a akoWP_20160402_08_32_28_Pro aj minulé roky, aj teraz za množstvom práce stál obrovský tím ľudí. Organizátori všetko vopred plánujú už niekoľko mesiacov. S blížiacim sa začiatkom maratónu sa spúšťa registrácia bežcov. Súťažiaci  majú možnosť osobne si vyzdvihnúť svoje štartovné čísla, ktoré majú pridelené systémom. V tomto čase môžete nájsť v tíme bratislavského maratónu aj časť našej fakulty.

Skupina študentov z FMK, ktorej súčasťou som bola aj ja, sa už niekoľko rokov podieľame na tejto úžasnej udalosti a máme možnosť patriť na pár dní do skvelého tímu. Celkovo nás tento rok bolo 19 #fmkpeople. Slušný počet, čo myslíte? Naším revírom je práve spomínaná registrácia v obchodnom centre Eurovea.  Poučení o všetkých pokynoch odovzdávame štartovné balíčky, prijímame nové registrácie a poskytujeme potrebné informácie v prípade akýchkoľvek otázok. Počas týchto dní zažijeme množstvo zaujímavých momentov, ale tiež zábavy. Učíme sa pracovať v tíme a pri troche šťastia stretneme aj niektoré známe osobnosti. Veríme, že o rok sa nám to podarí opäť, na čo sa tešíme už teraz ☺ . Touto cestou by sme zároveň chceli poďakovať organizátorom za možnosť s nimi spolupracovať. Ďakujeme aj ostatným kolegom a pozdravujeme aj jedného z našich vedúcich Ing. Karola Skladana.

WP_20160403_11_01_45_ProAk chcete vidieť aspoň maličký kúsok zo zákulisia našej víkendovej práce, k dispozícii máte krátke video. Vopred sa ospravedlňujem za kvalitu a amatérske spracovanie, žiaľ pracovné nasadenie mi nedovoľovalo zozbierať kvalitnejší materiál. Ďakujem za pochopenie.

Text: Tatiana Kováčiková


Pokračovať v čítaní