Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Čo nám prinesie apríl do Kín ? 1. časť

Napísal na 30. marca 2015

Mesiac apríl nám predstaví kino vo veľkom štýle. Hneď z úvodu vám predstavíme rozprávky, o ktorých ste už počuli. Prvou je KONEČNE DOMA, v ktorej neodolateľná Rihanna prepožičala hlas animovanej postavičke Tip. Druhá rozprávka je všetkým známa.  Popoluška je príbeh, ktorý pozná hádam každé dieťa. No tento raz, nie až v tak tradičnom spracovaní.

imagesSpojenie speváckej hviezdy Rihanny a seriálového  Sheldona, Jima Parsonsa, je na svete a prichádza aj do našich kín. No, hrať spolu ich zatiaľ neuvidíme. Svoje hlasy prepožičali animovaným postavičkám Tip a Ohovi v rozprávke Konečne doma.  Rihanna taktiež k tomuto filmu naspievala soundtrack, takže jej fanúšici sa určite majú na čo tešiť. Spolu s nimi v originálnom znení môžeme počuť aj Steva Martina, či Jennifer Lopez, ktorej patrí otváracia pieseň  tohto filmu. Tento počin zo štúdia DreamWorks rozpráva príbeh o mimozemšťanovi, ktorý opustí svoju domovskú planétu a navštívi našu Zem. Na Zemi Oh stretne zvedavé dievča Tip, ktorá mu pomáha pochopiť ľudskú rasu a prísť na pravý význam slova DOMOV. Či sa Ohovi podarí prísť na význam tohto slova, sa môžete presvedčiť v kinách od 26.3.2015.

images1Ďalšia rozprávka je z dielne Disney. Ide o príbeh, ktorý je známy každému z nás. Krásna Popoluška, od režiséra film Thor, Kennetha Branagha. V kinách sa objaví od 9.4.2015. Bude možno ťažké predstaviť si Cate Blanchett ako zlú macochu a Helenu Bonham Carter ako dobrú vílu, no upútavka na tento filmu ukazuje, že sa tieto herečky ujali svojich rolí veľmi dobre. Hlavnú predstaviteľku stvárňuje mladá britská herečka Lily James, o ktorej miesto sa zaujímali aj  herečky ako Emma Watson, ktorá ale nakoniec dostala úlohu v inej rozpávke od Disney, Saoirse Ronan či Margot Robbie. Jej vysneného princa na bielom koni si zahral Richard Madden, ktorého môžeme poznať zo seriálu Game of Thrones.

Zdroje: csfd.sk, imdb.com

Autor: Lucia Harbuľáková