Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ani nie mesiac do najväčšieho slovenského rockového festivalu!

Napísal na 31. mája 2013

Agentúra DUNA spolu s partnermi organizuje legendárny desiaty ročník festivalu Topfest na Piešťanskom letisku!

Topfest oslávi svoje okrúhle narodeniny s poprednými menami ako našej, tak aj zahraničnej hudobnej scény. Možno najväčším sklamaním skalopevných a verných návštevníkov TF je, že tento rok sa po prvýkrát na festivale neobjaví zbožňovaná česká kapela Kabát. Naopak sa môžeme tešiť na novinky – slovenskí raperi Rytmus, Majk Spirit či Ego dostali možnosť vystupovať na rockovom festivale – sami sme zvedaví, ako sa s tým popasujú, či ako to príjmu fanúšikovia TF.

IMG_6608Taktiež sme v programe nezazreli jedno z veľmi obľúbených mien festivalu – Braňa Mojseja, preto veľká škoda, že transparenty typu „Braňo, poď vypiť!“ zostanú tento rok doma. ( 😀 ) Avšak opäť je tu novinka, a to – slovenský hudobný producent Jaro Slávik, ktorého nájdete v Toptrance.

Nesmieme však zabudnúť na tohtoročných headlinerov festivalu, skutočne obrovské meno, jedna z najúspešnejších a veľmi vplyvných britských heavy-metalových kapiel Iron Maiden príde ukázať Slovensku, čo je ozaj tvrdý rock!

Organizátori si pre nás znova pripravili kopec noviniek, a to nie len čo sa týka kapiel a účinkujúcich, ale tiež atrakcií, športových aktivít, rôznych spôsobov rozptýlenia či užívania zábavy. Treba vyzdvihnúť schopnosť organizátorov dotiahnuť na Slovensko skutočných muzikantov z celého sveta, o ktorej nás Topfest presviedča každý rok. Ďakujeme! Tak už vieš, kde budeš 27.júna?


Text: Lenka Ďurišová; Foto: Peter Brichta


Pokračovať v čítaní