Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aj oči budú jesť!

Napísal na 29. marca 2015

McChicken, McWrap, McMuffin alebo McCountry. Toto všetko nám už je dávno veľmi známe. No, počuli ste už o McWalk? Nejde o jedlo, ale o módnu prehliadku v Štokholme, na ktorej slávna sieť rýchleho občerstvenia predstavila svoju kolekciu. „Tvárou“ kolekcie je azda najznámejši BicMac, ktorý sa objavuje na oblečení ale aj na domácich doplnkoch.

Svoj obľúbený burger si môžu ľudia vychutnať po novom na legínach, bunde či gumákoch. Taktiež sa môžu vyspať v chutných obliečkach alebo si skrášliť byt tapetou so spomínaným motívom. McDonald´s nenechal na suchu ani milovníkov zimných športov, pre nich je prichystaná kolekcia termoprádla, keďže reťazec je sponzorom tímu švédskych lyžiarov.

Zisk z predaja by mal poputovať na charitu Ronalda McDonalda, avšak hovorí sa o špekuláciách, či to nie je len prvoparílový žartík podobne ako u spoločnosti Burger King. Tá totiž prišla s parfémom s voňou jedného z ich burgrov – Whoppera.  Konkurencia 1.apríl premenovala na Whopper Day. No ani u tejto voňavej novinky nie je isté, či je to vtip alebo skutočný produkt.

Zuzana Hodásová