Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Adele je späť a s ňou aj pieseň HELLO

Napísal na 26. októbra 2015

O Adele nebolo hojnú chvíľu počuť ani slichu. No na dobré sa oplatí čakať. 27-ročná speváčka ohúrila svojou novou piesňou Hello naozaj každého. Song síce neprináša žiadnu výraznú zmenu od jej predchádzajúcich piesní, no určite sa zaradí do vášho PLAY LISTU. Namiesto Paula Epwortha sa o vokály, sprievod v podobe klavíra a bicie postaral Greg Kurstin, ktorý zohral svoje miesto aj pri piesňach od Sia či Lily Allen.

Na otázku, prečo o Adele nebolo tak dlho počuť odpovedala: „Prepáčte, že to trvalo tak dlho, ale viete, život sa dial.“

Videoklip, ktorý vyšiel po 4 rokoch sa zameriava na starého priateľa, ktorého stratila. Vo videoklipe speváčka prichádza do starého, schátraného domu, no stále zariadeného. Spraví si teplý čaj a spomína na priateľa. Vo videoklipe môžeme taktiež vidieť aj použitú techniku IMAX, vďaka ktorej sa využil nový spôsob kamier. Fanúšikovia si tak môžu vychutnať súlad zvuku a obrazu nie len po technickej ale aj umeleckej stránky.

 

Čo sa týka albumu, ten má Adele vydať 20. novembra. Téma, v ktorej sa album bude niesť je ZMIERENIE. „Moja posledná nahrávka bola o rozchode a ak by som nejako mala označiť túto, nazvala by som ju zmierovacou. Zmierujem sa so strateným časom, so všetkým čo som spravila a naopak čo som nikdy nespravila. Mať 25 rokov bolo pre mňa zlomovým momentom, takzvaná facka v polovici mojich dvadsiatich,“ prezradila Adele. Album aj preto bude niesť názov 25.

Piesne na albume 25:

1. Hello
2. Send My Love (To Your New Lover)
3. I Miss You
4. When We Were Young
5. Remedy
6. Water Under The Bridge
7. River Lea
8. Love In The Dark
9. Million Years Ago
10. All I Ask
11. Sweetest Devotion

Bonus:
12. Can’t Let Go
13. Lay Me Down
14. Why Do You Love Me


Pokračovať v čítaní