Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Loving You v podaní Celeste Buckingham

Napísal na 27. októbra 2015

S novými piesňami ako keby sa vrece pretrhlo. Tentokrát sa pochlapila Celeste Buckingham a zverejnila skladbu Loving You.

Klip Loving You je príbeh o láske, ktorá je krásna a napriek tomu aj krutá, pretože ten druhý človek sa stal celým svetom pre hlavnú postavu, pre mňa. Chceli sme ukázať netypickú stranu romantického vzťahu, tú náročnejšiu a úprimnejšiu časť lásky. Človek sa bojí, pretože je zraniteľný,“ povedala Celeste pre webnovinky.

Vo videoklipe okrem samotnej speváčky sa predstaví aj jej priateľ Matěj Vávra, ktorý je tiež hudobník. Práve on inšpiroval 20-ročnú Buckingham k napísaniu skladby. O réžiu sa postaral  Roland Wraník. Videoklip sa natáčal v opustenej hale v Prešove.


Pre portál Webnoviny uviedol Wraník o klipe: „ Ide o pocitový klip, v ktorom sme sa snažili zachytiť emóciu, ktorá vznikne, keď je zamilovaný človek nešťastný, v okamihu, keď ho partner trápi. Celeste prišla s myšlienkou, ktorá korešpondovala so skladbou a ja som sa k nej snažil vymyslieť veľmi jednoduchý a pritom zaujímavý vizuál. Nechceli sme nič komplikované, len naozaj pekné, emotívne obrázky.“

 

Okrem Celestineho priateľa  a Rolanda Wraníka sa podieľali na klipe aj Earl Cohen, Jeff Gueritey, Josh Glazer, Martin  Šrámek a Andrej Hruška. O choreografiu sa postaral Miňo Kereš.