Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Do kín prichádza Scary Movie 5!

Napísal na 26. apríla 2013

 

Sedem dlhých-predlhých rokov trvalo, než sa fanúšikovia dočkali novej hororovej paródie zo série Scary movie.  Päťka je teda na svete a jej „otitulkovanú“ verziu si môžte pozrieť aj v našich kinách.

 

O čo pôjde?

Šťastný manželia Dan (Simon Rex) a Jody (Ashley Tisdale) si prinesú z nemocnice bábätko. V ich dome sa však začnú diať prapodivné veci. Pre upokojenie situácie si tak musia najať niekoľko odborníkov a kúpiť zopár bezpečnostných kamier. Je načase vyhnať z domu démona, kým nebude príliš neskoro!

 

Čo sa bude parodovať?

U tvorcov tejto série sme si zvykli, že dávajú dôraz „hororové“ scény. Hlavným motívom bude paródia na Paranormal activity. Rovnaký námet si však vybrali aj tvorcovia konkurenčnej snímky (Haunted House) a tak sa dočkáme aj „nedesivej“ dejovej línie, tvorenej napríklad „napodobeninou“ Čiernej labute. Ukrátení nebudeme ani o Planétu opíc ani o strašidelný Sinister, Mamu alebo Evil Dead.

 

Koho uvidíme?

Charlie-Sheen-Lindsay-Lohan-Scary-Movie-5

V hlavných úlohách už spomínanú Ashley Tisdale (High School Musical) a  (Scary Movie 3,4). Okrem nich si svojich pár chvíľ slávy užijú aj Charlie Sheen (Horúce strely 1,2), Lindsay Lohan (Atentán v Ambassadore), rapper Snoop Dogg či bývalý boxer Mike Tyson.

 

Kto by si to mal pozrieť?

Film je určite povinnou jazdou pre fanúšikov série. A takisto by si ho mal pozrieť každý, kto si myslí, že parodované horory neboli dostatočne vtipné už v originálnej verzii. No a určite ho odporúčam aj jedincom, ktorí chcú vidieť ako si milovníci bieleho prášku Sheen a Lohan robia prču sami zo seba.

 

Trailer na Scary movie 5 :

<iframe width=“860″ height=“480″ src=“http://www.youtube.com/embed/Pw01GpschVw“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

 

Text: Ján Janočko

Video: www.youtube.com


Pokračovať v čítaní