Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

6 tipov pre plesajúcich mužov

Napísal na 28. januára 2018

Plesová sezóna je v plnom prúde a jej neoddeliteľnou súčasťou je starosť s výberom toho najlepšieho outfitu, v ktorom chce každý zažiariť. Už to tak býva, že ozdobou páru je žena, ktorá má k dispozícii tisíce najrôznejších variant šiat, topánok a doplnkov. Čo však musí urobiť muž, aby nebol len jeden z mnohých vo fádnom čiernom obleku? Milí páni, prinášame vám šesť zaujímavých typov ako vyniknúť.

1. Vzorovaná košeľa

Kravaty a motýliky od výmyslu sveta dnes už vlastne nie sú nijakou zvláštnosťou. Tradíciou však vo väčšine ostávajú biele či iné jednofarebné košele, na ktorých sa z času na čas objavia maximálne jemné prúžky alebo bodky. Čo tak byť trochu odvážnejším a dopriať jednoduchému obleku naozaj výraznú košeľu? V takom prípade ju doplníte kravatou bez vzoru a vášmu outfitu prinesie šmrnc jediný kúsok.

2. Plné vrecká

Ďalšou možnosťou na ozvláštnenie obyčajného obleku je vreckovka. Ak chcete byť originálny, nedajte sa zviazať farbou vášho motýlika a pokojne použite vzory (samozrejme ak ste nevyužili náš typ číslo 1). Vyšší level nevšednosti docielite, ak namiesto vreckovky použijete čoraz populárnejšie pierka. Výrazný prvok dokonale ladí s drevenými či inými doplnkami z prírodných materiálov.

3. Nech vám gate nespadnú

Pri poriadnej tancovačke si pravdepodobne napriek akémukoľvek bontónu sako aspoň na nejaký čas odložíte. Vtedy nastúpi čaro trakov. Traky širšie, užšie, najužšie, ostrofarebné, pastelové, pásikavé alebo kvietkované – každá možnosť je pri vkusnom zladení s ostatnými kúskami vítaná. Ak vás obyčajný opasok nudí, toto je tá správna voľba ako nestratiť nič, čo by ste nechceli a ešte aj výborne vyzerať.

4. Hodinky nestačia

Pri prírodných materiáloch ešte ostaneme. Možno sa vám akékoľvek šperky javia ako správna voľba iba v prípade žien, no okrem prsteňov si môžu ďalšími spôsobmi vkusne ozdobiť ruky aj muži. Vaše zápästia znesú viac ako len masívne hodinky. Zdá sa vám, že k ciferníku sa už nič viac nehodí? Práve naopak! Buďte jedným z mála, kto sa odváži dať si drevené, textilné, či rôzne príveskové náramky ako doplnok k spoločenskému oblečeniu.

5. Ponožky, pondy, fusekle

Kreativite sa medze nekladú ani pri odievaní dolných partií. S nohavicami toho asi veľa nevytvoríme, ale ponožky sú už vhodnejším objektom. Dávno neplatí jediná možnosť, a to čierna. Pri voľbe jednodnofarebnosti a jednoduchých štruktúr na celom obleku si môžete dovoliť rozveseliť oko kohokoľvek v spoločnosti pri každom vašom kroku. Od jednoduchých geometrických vzorov až po obrázky známych superhrdinov, na ponožkách je dnes čokoľvek. Ak sa nebojíte, stačí si vybrať.

6. Farebné mašličky

V prípade, že nepatríte medzi odvážlivcov so šialenými ponožkami, ale radi by ste menší farebný experiment vyskúšali, tento typ je presne pre vás. Neváhajte vytiahnuť pôvodné šnúrky z vašich nablýskaných topánok a nahraďte ich farebnými, ktoré si dokonca môžete aj netradične uviazať. Zlaďte ich napríklad s kravatou či šatami vašej partnerky. Bude to jemný ale zaujímavý akcent k vášmu celkovému vzhľadu.

Nechajte sa inšpirovať niektorou z našich rád, s mierou ich využite a zažiarte na každej akcii, kde sa vo svojom originálnom outfite s rafinovanými detailmi ukážete.

Zdroje: facebook, instagram, malinikova.blog.sme.sk


Pokračovať v čítaní