Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

6 tipov ako nepokaziť Valentína

Napísal na 14. februára 2018

Keď už srdiečka klopú na dvere, neľakajte sa. V skutočnosti to nie je taká tragédia, ako si všetci myslia. Ženy totiž nepožadujú na Valentína veľa. Vlastne si želajú … Ťažko povedať, čo si želajú. Začnime tým, čo si neželajú.

1. Vezmite to do svojich rúk

Väčšinou sú ženy iniciatívne a chcú mať všetko pod palcom. No niekedy – vlastne presne na Valentína – nechcú byť ony tie, ktoré všetko manažujú.  Tak ich prekvapte a vezmite to do svojich rúk. Samozrejme najideálnejšie je vymyslieť niečo, čo robíte obaja radi, nie aby to dopadlo takto ↓.

2. Jeden deň v roku žiaden FUTBAL

Zaľúbené ženy urobia pre chlapov všetko. Dokonca sú ochotné s nimi pozerať všetky zápasy Realu. Cez týždeň Ligu majstrov a cez víkend LaLigu. Áno, milí chlapi, vydržíme 90 minút v zasmradenej krčme. Ale vyjasnime si to raz a navždy – NIE NA VALENTÍNA.

 

3. Kvety nie sú vždy všetko

Áno, mnoho žien si želá kyticu kvetov, je to krásne a romantické. Ale len v ten moment. Keď ich máme dlhší čas, musíme sa o nich starať a väčšinou nadávame. Niekedy je dobrý burger, alebo vo všeobecnosti – chutná večera, viac ako kvety.

 

4. Oblečenie pre páry

Páni, ozaj si myslíte že chceme mať s vami rovnaké tričko alebo mikinu? Vážne si myslíte, že keď nám kúpite valentínsku edíciu ponožiek pre páry, tak budeme unesené? Samozrejme, že budeme. My sa tešíme aj tomu, že ste sa snažili, ale …  Vy nevidíte, že každý deň sa rozplývame nad tou istou kabelkou?

 

5. Žiadne sladkosti

Merci za to, že si? Kto to vymyslel? My sa celý rok snažíme dostať sa na veľkosť 34 a vy nám kúpite obrovskú čokoládu. „Jéj, ďakujem zlatko. Aspoň mám čo vyžierať v noci a nemusím nosiť tie nové sexy šaty, do ktorých som chcela schudnúť.“

 

6. Sexy prádielko zlej veľkosti

Existujú len dve možnosti – buď kúpite veľké alebo malé. Ak kúpite veľké, znamená to, že si myslíte, že sme tučné. Ak malé, znamená to, že chcete, aby sme boli chudšie. Tak si vyberte. Myslím, že po probléme máte, ak nám žiadne nekúpite. A ani nás neurazíte.

 

Hlavne nám nedávajte NIČ. Len pre ujasnenie – nedávať nič, znamená dávať niečo. Nech to bude hocičo, my sa potešíme. Aj dobrej večeri ( s trochou frflania, že priberieme), aj kvetu, alebo hocijakej drobnosti. Hlavne si spomeňte, že dnes je deň zaľúbených, aj napriek tomu, že nám dávate lásku celý rok.