Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Z DENNÍKA #11madzentovych v Karlových Varoch – deň VI. a VII.

Napísal na 9. júla 2015

Dnes začneme zostra. Z #11madzentovych je už len desať.

Naša Miška v štýle #liekysusmrrrť #TovRaakuskuSaLiečiaBio nezvládla chorobu, a tak musela odcestovať domov. Zvyšok oťapených madžient sa ráno po média párty venoval hlavne sušeniu premočených vecí. Zároveň sme ďakovali Bohu, že búrka nás zastihla v meste a nie v našej chajdičke s vypadnutou elektrinou. Smrtiaca apokalypsa #DámeBleskyVšade #VšetciTuZomrieme mala aj svoje plus a utužila naše vzťahy. Doslova. Našou jedinou záchranou bol obchodný výklenok #MeterKrátMeter kde sme sa na seba všetci museli potískať sťa haringy v náleve a prečkať Boží hnev. Okrem toho, že na párty sa nám podarilo pozbierať nejaké tie cenné kontaktíky, šéfredaktorke Atteliéru Dominike sa podaril riadny husársky kúsok. Napriek tomu, že nám od začiatku nikto z ,,veľkých novinárov” nedával šancu, #11madžentových sa môže popýšiť rozhovorom s legendárnou Ivou Janžurovou, ktorá kvôli nám zrušila stretnutie s bulvárnym médiom.

DSC_0407
Vo štvrtok bol svetlom nášho dňa Jamie Dornan známy ako Christian Grey z filmu 50 odtieňov sivej. Uuuuž asi tušíte, ako sa na neho madženty (najma tie ženského pohlavia) tešili. #ČoSaHoSpýtame #JaNeviemUšš #AhoojAkoSaMaaaš #MoholBySiMaZbičovať? Ráno teda začalo hekticky. ,,Vstávajteeeee, písal mi ten týpek, že Dornan bude o jedenástej na letisku!” Aj by sme to stihli a dostali sa k nemu už pri príchode. Len keby to letisko bolo vo Varoch, a nie v Prahe. No super. Tak nič, icte na snídani. Vedúci Jiří sa hecol, našu požiadavku o mlieko navyše ofrflal len deväťkrát. #ToJakoLitrPro11LidíNestačí? #NoUuužAsiTušíte #AcoJáSTímMámJakoDělat? #KúpteSiKravu #Nadojíme.

DSC_0565Aňa Geislerová a Jamie Dornan – herci z pripravovaného filmu Anthropoid, spolu s režisérom Seanom Ellisom.  Film sa bude natáčať v Českej republike.

Zvyšok nášho dňa sa samozrejme odohrával v press centre. Už tak nejak klasicky sme sa aj v tento deň stretli s nepríjemnými poznámkami ostrieľaných novinárov. Tie ich však veľmi rýchlo prešli, keď pred príchodom Dornana zistili, ako #11madžentových dokáže spolupracovať a efektne si rozdeliť úlohy. Dve madženty pred hotelom, dve na červenom koberci a štyri na tlačovke. #VySteNevedeli #ŽeBudeAjVHoteli? #MáteLenJednéhoFotografa? #AžiadnuKameru? #TAKTONÁSMRZÍÍÍ!

IMG_9011

IMG_9014

11717036_10206188296079546_728238054_n

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

text: Dominika Jurigová

foto: FMK tím