Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Z DENNÍKA #11madzentovych v Karlových Varoch – deň II.

Napísal na 4. júla 2015

#11madzentovych nikdy nemá dosť. To je hlavná príčina, prečo sme sa včera po uzávierke press centra miesto oddychu vydali ďalej. Náš cieľ bol jasný – získať záznam z koncertu kapely Lucie a odchytiť nejaké tie celebritky na V.I.P párty, kde sme boli pozvaní. Ešte predtým sme sa však rozhodli na chvíľku vychillovať v tráve, odkiaľ sme chceli sledovať veľkolepý ohňostroj na oslavu otvorenia festivalu. Už vtedy sme začali tušiť, že všetko nebude také jednoduché.

IMG_8719

,,Počujem ohňostroj!“

„Prečo ho nevidím?“

„Nie sme na opačnej strane hotela?“

„No super!“

Nevadí, veď Sima tam išla, hádam niečo natočí. Zvyšok mladých a dynamických sa teda rozdelil do dvoch skupín. Tri  madženty ženského rodu (áno, ten rod je dôležitý) sa vydali k pódiu, aby sa dostali čo najbližšie ku kapele Lucie. Pri prvom pohľade na rozvášnený dav asi dvoch stoviek šialených turistov nám bolo jasné, že sme skončili a ďalej ako o tri kroky vpred sa nepohneme. Čo budeme robiť? V hlavách sa nám rojili všetky možné spôsoby, ktorými by sme sa dostali čo najbližšie: ,,Prelezme zábranu!“ ,,Nahlásme bombu!“ ,,Vyvolaj bitku, my sa prešmykneme!“ ,,Ukradni tomu dieťaťu balóny, budeme sa tváriť, že sme hostesky!“ A potom to prišlo. Pri poslednom záchvate beznádeje zrak jednej z nás spočinul na sympatickom SBSkárovi, ktorý po nás už pár minút pokukoval. Plán bol jasný. Blond madženta sa pohla vpred a vypla hruď. „Dobrý večer! Neviete náhodou, či tadiaľto pri odchode nebude prechádzať kapela Lucie? Viete, šéf od nás vyžaduje kamerový záznam a nevieme sa dostať k pódiu. Ak nebudeme mať obraz aj zvuk, všetky máme neskutočný problém a možno aj výpoveď! On je na nich veľmi zaťažený, to je strašné…“ SBSkár sa usmial na svojho kolegu a o 20 minút neskôr sme sa ocitli tesne pod pódiom. Našu blond madžentu to síce stálo pusu a priateľstvo na facebooku, ale zúfalé situácie si vyžadujú zúfalé (ženské) riešenia.

Jedna úloha bola teda splnená a už o pár hodín neskôr sme sa mohli pýšiť aj fotkami s celebritami, ktoré sme zbalili na nášho FMKáča. Kateřina Brožová, Andrea Verešová, Václav Klaus a mnohí ďalší vystískali ružového slona priamo na červenom koberci.  #11madžentových mohlo ísť konečne pokojne spať. Bohužiaľ, už o tri hodiny neskôr sa zo včera stalo dnes.

IMG_8793

IMG_8763

IMG_8724

IMG_8773

DSC_0124

DSC_0125

DSC_0152

Keďže pán hostinský na nás MOŽNO ,,zapomněl“, výdatné raňajky v podobe jednej párky sme do seba nahádzali v priebehu niekoľkých sekúnd. #PozdravujemeŽalúdočnéVredy. O pol hodinu sme už sedeli v kine pre press. Pomedzi zívanie a pokusy napchať si do padajúcich viečok zápalky, aby sme nezaspali, sme sledovali premiéru filmu Franny a Richardom Gerom v hlavnej úlohe. Neskôr nasledovala naša prvá tlačová konferencia, ktorú hrdo označujeme za úspešnú. Nebojácnej madžente sa podarilo presadiť sa medzi novinármi zo známých médií a položiť Riškovi Gé otázku, na ktorú veľmi ochotne odpovedal.

SONY DSC

Momentálne sa #11ZmorenýchADoosťSpostených okrem sprchy chystá do letného kina, kde bude premietanie kultovej romantickej komédie Pretty Woman. Uvedie ju sám Gere. FMKáč je pripravený, šampanské sa chladí. Drže nám palce a sledujte nás aj zajtra, aby ste sa dozvedeli, ako sme dopadli.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

text: Dominika Jurigová

foto: Juraj Helbich, Simona Mičová, Katarína Kanisová

video: youtube channel fmkvovaroch

spracovala smarty