Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

UNIHRY 2015

Napísal na 10. apríla 2015

Ak si zanietený športovec alebo veľký fanúšik, TOTO je presne pre teba. 1. mája 2015 odštartuje už v poradí 7. ročník najväčšieho športového podujatia pre študentov a mladých ľudí na Slovensku. Všetko sa to uskutoční v areáli FTVŠ v Bratislave.

UniHry je podujatie s niekoľkoročnou tradíciou. Okrem každoročnej stability ponúkajú pre účastníkov množstvo zaujímavých športových aktivít a workshopov. Cieľ je úplne prostý, a to dať mladým ľudom možnosť stretnúť sa zoči-voči, a to pri športovom zápale.

unihry plagátTento ročník je už v poradí siedmy, čo určite svedčí o veľkej obľúbenosti tohto podujatia, ako aj o záujme mladých ľudí o šport a efektívneho využitia voľného času. Veď hýbať sa a žiť zdravo chce každý!

Tento rok sa môžeš zapojiť do viacerých disciplín ako futbal na umelej tráve, plážový volejbal, streetball, floorball, tenis, bedminton, aerobic maratón, crossfit jumping zóna, jóga, ale aj novinky ako graffity jam, tanečné workshopy a mnoho ďalších.  Ak nepatríš medzi športových maniakov a nerád sa potíš, pre takých si pripravili turnaj v šachu či v stolnom futbale.

Vstupné na Unihry je zadarmo, rovnako ako aj zapojenie do workshopov a športových podujatí. No ak chceš súťažiť a pokúsiť sa o výhru, je potrebné zaplatiť symbolické štartovné.

Registrácia je už v plnom prúde. Tak neváhaj  a príď všetkým ukázať, čo je v tebe.

[Best_Wordpress_Gallery id=“11″ gal_title=“UNIHRY“]

Viac informácií na :  www.UNIHRY.sk       facebook icon

Text: Barbara Hricišinová

Foto : Facebook.sk/UniverzitneHry