Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jake Gyllenhaal v najlepšej forme doposiaľ

Napísal na 10. apríla 2015

  Fanúšikovia Jakea Gyllenhaala si v lete prídu na svoje! Už v auguste sa môžeme tešiť na jeho nový film, v ktorom možno prekonal sám seba.

   11129456_10203913752072438_1711815509_nMnohí, ktorí videli ukážku z jeho nového filmu tvrdia, že Jake má veľkú šancu získať Oscara. Ak si pamätáte vychudnutého Jakea z filmu Nightcrawler, tak na neho zabudnite. Teraz prichádza v najlepšej forme akú mal a kvôli úlohe Billyho Hopea v tomto filme pribral 7 kíl svalovej hmoty.

Film Southpaw je o boxerovi, ktorému zomrie žena kvôli bitke, za ktorú mohol sám. Následne príde pre svoje násilné správanie o jedinú dcéru.  Film nám ponúka pohľad nielen do sveta boxu, ale rieši aj rodinné a finančné problémy.  Hlavný hrdina, stratí všetko a musí urobiť maximum, aby to získal naspäť. V Amerike bude mať premiéru 18. augusta.

Na soundtracku sa podieľal aj raper Eminem, no vo filme sa ako postavy objavia jeho kolegovia z branže  50 Cent  a Rita Ora. Manželku filmového Jakea si zahrá Rachel McAdams.


    Jake Gyllenhaal pochádza z Kalifornie, no má švédske korene. Herecký talent majú v rodine. Jeho babička bola herečka  a jeho sestra Maggie bola dokonca nominovaná na Zlatý glóbus. So sestrou si zahrali súrodencov vo filme Donnie Darko. Neskôr sme ho mohli vidieť vo filmoch Skrotená hora, Láska a iné drogy a Princ z Perzie : Piesky času. Gyllenhaal sa zaujímal o rolu Batmana v Nolanovom filme Batman začína a dostal sa dokonca do užšieho výberu. Je krstným otcom dcéry Heatha Ledgera, Matildy, a medzi jeho dobrých kamarátov patria napríklad Adam Levine a Jay-Z.

 

Text: Lucia Harbuľáková


Pokračovať v čítaní

Predošlý článok

UNIHRY 2015


Náhľad