Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

TWiiNS-ky pokračujú v zaoceánskej kariére: Zverejnili klip s Flo Rida !

Napísal na 30. januára 2014

Slovenské duo TWiiNS, ktoré tvoria dvojičky Veronika a Daniela Nízlové, dnes zverejnilo dlhoočakávané video k ich aktuálnemu singlu „One Night Stand“. Ten už niekoľko týždňov znie v éteri slovenských rádií. Klip k spoločnej skladbe s americkým raperom Flo Rida sa natáčal minulý rok v americkom Miami. Samotná skladba bola nahraná už v roku 2012 vo Švajčiarsku, oficiálneho vydania sa však dočkala až v novembri minulého roka. Podľa slov manažéra speváčok ide o najdrahší videoklip v histórii slovenskej a českej popmusic. To, či sa dočká aj úspechu, ukáže čas.

Video sa nakrúcalo vo vile Borisa Kollára, ktorú bezplatne prenajal TWiiNS-kám a celému štábu. Produkciu klipu, ktorého natáčanie striedavo v Miami a Bratislave trvalo takmer mesiac, mal na starosti Johnny Kortis.

Dvadsaťsedemročné sestry sa s vidinou úspechu pred niekoľkými rokmi presťahovali do USA, tam sa im posledné mesiace darí čoraz viac a začínajú zbierať jeden úspech za druhým. Už čoskoro by mali von vypustiť ďalšiu hviezdnu spoluprácu, konkrétne  skladbu „Music Feels Better With You“ s americkým raperom Snoop Doggom, ku ktorej klip točili v lete minulého roku v Los Angeles. „Počuj, ja som práve prežil ten najlepší čas v mojom živote. Je to super song a pri nakrúcaní sme si užili kopec zábavy. Všetko bolo perfektné,“ povedal raper pre TV Joj.

text: Dušan Marko


Pokračovať v čítaní