Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

TOPFEST 2017 v plnom prúde

Napísal na 1. júla 2017

Počasie možno ohrozilo hlavný stage Topfestu, ale koncertnú náladu to rozhodne nepokazilo. Návštevníci a fanúšikovia festivalu sa naplno bavia aj napriek všetkým prekážkam.
Aktuálne pred pár minútami na Blue Stage vystúpil legendárny spevák Karel Gott, jeho vystúpenie si prišlo pozrieť viac ako osem tisíc ľudí.
Na Blue stage sa dnes ešte ukáže topfestová stálica Kabát. Aby sme však nezabudli aj na slovenské kapelky, svojou skvelou hudbou nás potešia aj Horkýže slíže či Zoči Voči.

Na otázku prečo sa z rockového festivalu stal v podstate alternatívny festival nám odpovedal manažér Ján Kakaščík: ,,Jednoducho to bola myšlienka, ktorá už dlhšie rezonovala, sledovali sme ľudí a ich nálady na letisku počas ostatných ročníkov festivalu a majiteľ si povedal, že je dobrý nápad vrátiť sa ku koreňom festivalu. Nebránime sa žiadnemu hudobnému štýlu, chceli sme pritiahnuť aj nové publikum.“

A k menším chybičkám festivalu sa vyjadril nasledujúco: ,,Festival nevyšiel podľa našich predstáv pretože búrka narušila statiku hlavného stageu a museli sme riešiť presuny a posuny v programe. Rozmiestniť koncerty na ďalšie dve pódiá. Tešíme sa na druhý deň a na vystúpenia večerných hviezd. Verím, že to dnes večer dopadne dobre, a že budúci ročník to bude už len a len lepšie. Nastolený trend z roka 2017 bude pokračovať.“