Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Top oslava pätnástky!

Napísal na 24. mája 2018

Topfest je už 15-ročným tínedžerom. Jeden z najväčších hudobných festivalov na Slovensku s bohatou históriou ju zaujímavo doplní aj v tomto ročníku. Je sa na čo tešiť!

Pätnáste narodeniny oslávi Topfest v rekreačnej oblasti Zelená voda, a tak sa z piešťanského letiska presunie do príjemného prostredia dýchajúceho prírodou. Takáto atmosféra len správne doplní tú festivalovú, ktorá nechýbala ani v jedinom doterajšom ročníku. „Vraciame sa ku koreňom. Výročie oslávime festivalom rôznych hudobných štýlov, novým imidžom a novým prístupom k návštevníkom. Tých chceme prekvapiť rôznymi vychytávkami, ktoré neboli možné na letisku. Príroda, voda a spokojná atmosféra „rozmarného leta“. Tak ako pri začiatkoch spred 15-tich rokov, tak aj teraz bude na Zelenej vode dokonalé generačné súznenie fanúšikov, dobrá hudba, veselosť a spolupatričnosť…“ konštatuje organizátor  Dušan Drobný.

 

 

 

 

 

Proste Topfest! Týmto heslom sa riadia organizátori už od vzniku festivalu, čo potvrdzujú aj slová, ktorými na Topfest pozýva organizátor Dušan Drobný. „Topfest vnímame ako multižánrový festival. Fanúšikovia u nás budú mať možnosť vidieť top slovenských a českých interpretov a samozrejme aj zahraničné hviezdy. Tento ročník sa chceme zamerať na zážitky, ktoré si naši návštevníci odnesú z festivalu na celý život. Zábava s priateľmi, odviazanie sa a interaktívne hry, ktoré nezažijú nikde inde, len na Topfeste 2018.“

Medzi zahraničné hviezdy sa na topfestových pódiách zaradia zvučné mená ako švédska rap-metalová kapela Clawfinger, energickí hudobníci The Great Malarkey z východného Londýna, alternatívny pop zastúpia dáni The Asteroids Galaxy Tour a až zo severu na festival zavíta švédsko-dánska heavy metalová skupina Amaranthe.

Kapela Clawfinger

Všetci, ktorí sa tento rok na Topfeste stretnú si však  zaspievajú najmä po slovensky a česky. Pri príležitosti 100. výročia založenia Československa bude programová štruktúra husto pretkaná tunajšími kapelami, ktorých hity obľubuje takmer každý. Ste zvedaví kto to teda bude a s kým sa už 29. – 30.6. na Zelenej vode zabavíte? Info o účinkujúcich spolu s ich vyjadreniami o Topfeste postupne prinesieme v najbližších dňoch!

Lístky je už teraz možné zakúpiť v sieti Ticketportal.sk.

Zdroje: tlačová správa, Topfest.sk

 

 


Pokračovať v čítaní