Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Tiffany Young ‚vás naučí‘ niečo nové v ďalšom hite jej amerického pre-debutu

Napísal na 13. októbra 2018

Tiffany Young koncom septembra uverejnila druhé pokračovanie jej prípravy na debut na americkej hudobnej scéne pod názvom Teach You. Členka kórejského fenoménu Girls‘ Generation s novým imidžom prichádza aj s novým zvukom a fanúšikovia sú nadšení.


Hwang Miyoung, lepšie známa ako Tiffany, sa po úspešnej, 10 rokov dlhej kariére na kórejskej popovej scéne pod skupinou Girls‘ Generation rozhodla pre návrat do svojej rodnej Ameriky. Tu sa opäť pokúša o podobný úspech, avšak teraz s vlastnými piesňami, ktoré sa od klasického pop-u prikláňajú k žánru rhythm & blues. Na americkú hudobnú a filmovú scénu sa dostáva pod záštitou Paradigm Talent Agency, ktorá je tiež domovom hudobníkov, akými sú David Guetta, Skrillex, či DJ Tiësto, ale aj Emeli Sandé, Ellie Goulding či Ed Sheeran.

View this post on Instagram

Meet “Professor T” of the Young Pop Academy. ? If you’ve enrolled in her class, you will be given a brief commentary on what society pushes artists towards in today’s world, & given the situations from the Professors own experience where she had to over come any insecurities and find confidence in her own skin. She takes her class through the POP101 course broken into these lessons… Lesson 1: OWN your style… Lesson 2: WERK that social media… Lesson 3: Facing Criticism … Lesson 4 :focus on the music, & in the end, Lesson 5 : taking your career in your own hands + learning all crafts.??‍?✨ . . #overmyskin #tiffanyyoung Let me know your favorite scene from the MV in the comments ??❤️

A post shared by tiffany young (@tiffanyyoungofficial) on

Dve z členiek Girls‘ Generation si zahrali v Tiffaninom videoklipe

Na svoje korene však nezanevrela, čoho dôkazom je neustála podpora jej tímu Girls‘ Generation, ktorého dve členky zažiarili aj v jej posledom videoklipe. Tiffanina interakcia s fanúšikmi na sociálnych médiách je taktiež silná, čo dokazuje aj fakt, že spolu pre svoju komunitu vytvorili veľmi trefné meno, Young Ones. Meno má viacero významov. Okrem toho evidentného je jedným aj ten, že ak toto meno vyslovíte v kórejčine, nadobudne význam „veční“, čím sa len potvrdzuje lojalita fanúšikov.

 

Tiffany na nahrávaní podcastu pre Zach Sang Show

 

 

Miyoung sa nezameriava len na hudobnú stránku šou-biznisu, ale aj na podporu mladých ľudí a žien. Vo svojom interview pre Zach Sang Show spomenula, že by ľudia mali skúšať nové veci bez ohľadu na svoj vek, pričom sama poukázala na fakt, že sa ako 29-ročná rozhodla vystúpiť zo svojej zóny komfortu a uskutočniť svoj vysnívaný debut v USA, a tiež zdôraznila dôležitosť zdravého sebavedomia: „Každý by sa mal vo svojej koži cítiť pohodlne.“

 

 

 

Je tu istý tlak na ženské speváčky, kvôli ktorému si každý myslí, že ženské speváčky musia byť mladé a myslím si, že idem proti tomuto stereotypu, aj keď mám len 29.

Tiffany Young pokračuje vo svojom šplhu k sólovému albumu, ktorý je naplánovaný na jar budúceho roka. Dovtedy sa od nej máme všetci čo učiť, a presne o tom je aj jej najnovší singel Teach You, ktorého videoklip uverejnila koncom septembra. Kochajte sa a hlavne počúvajte, čo vás Tiffany chce „naučiť“.

Zdroj: Youtube, Instagram, SNS