Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Tian Moon vydal svoj hit Žijeme každý deň

Napísal na 15. apríla 2022

Spevák, ktorý je známy zo show Česko-Slovensko má talent, Tian Moon, vydal svoj hit Žijeme každý deň. Pripravil si videoklip ku piesni, ktorú predstavil porote. 14. apríla zverejnil chytľavý song spolu s videoklipom.

Tian Moon, vlastným menom Kristián Markus, je 23 ročný hudobník, ktorý pochádza z Brezna. Hudbe sa venuje už 7 rokov. Momentálne však žije a tvorí v Bratislave. Spievanie vlastnej tvorby je stále Kristiánovo hobby.

Kristián sa prihlásil do Česko-Slovensko má talent s pesničkami ušitými na vystúpenie. Ani jednu z nich neplánoval vydať, mali byť čisto len pre zábavu. Avšak jedna z nich sa stala virálnou, a tak Tian Moon vydal svoj hit Žijeme každý deň. Na platforme TikTok má video z ČSMT s touto skladbou cez 190 000 pozretí.

Tian Moon Žijeme každý deň
Tian Moon je talentovaný mladý spevák, ktorý má na svojom konte viacero vlastných skladieb. Zdroj: Instagram.com/ tian.moon

Síce sa mladý spevák nedostal do finále, vystúpenie v show neľutuje. Podľa jeho slov predstavenie splnilo svoj účel. Pribudli fanúšikovia, ktorí si začali pýtať skladbu Žijeme každý deň. Kristián sa preto rozhodol, že pieseň vydá spolu s videoklipom 14. apríla, priamo na Veľkú noc. Ako sám povedal, teší sa na reakcie ľudí a na to, ako sa bude pesničke dariť.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár