Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sviatkuj s 3 budúcimi vianočnými hitmi !

Napísal na 18. decembra 2013

 Už ťa nebaví dookola počúvať stále to isté v rádiu? Máme pre teba vianočné novinky od najlepších interpretov, ktorí ťa vytiahnu z tej sviatkovej skepsy. Last Christmas a All I Want For Christmas sú minulosťou! Prichádzajú single, ktoré ťa tak isto prebudia ako postaršie hity. Nezabudni na naše slová, keď si budeš spievať nové koledy, ktoré máme v Aetteri pre teba pripravené.

Kelly Clarkson- Underneath the Tree

Do Vianoc ešte máme pár dní a keďže niektorí z nás stresujú na prichádzajúcich skúškach, stane sa, že počúvajú samú neproduktívnu hudbu. Zapni si túto vychytávku od starej dobrej víťazky prvého American Idol a douč sa ešte pár strán. Na škodu to nebude a učenie ťa možno pobaví.

Mary J. Blige My Favorite Things

I R&B speváčka Mary J. Blige sa tento rok posnažila a vytvorila celkom slušný vianočný album. V najnovšom klipe si zaspomína na jej obľúbené veci a ty  ju môžeš vidieť ako snehovú kráľovnú s červenými darčekmi. Možno ťa to inšpiruje pri balení vianočných darčekov, ktoré už istotne nakúpené máš.

Leona Lewis One More Sleep 

Pri Leone Lewis kričíme hurá! Konečne sa jej podarilo niečo vyprodukovať po dlhej dobe. Jej album Christmas, With Love v nás vzbudzuje vianočné pocity a tak sa nevieme dočkať sviatkov. Avšak stále nám jedna podstatná vec chýba. SNEH! V klipe One More Sleep si ho užijete hojne. Tak teda aspoň v ňom.

VESELÉ VIANOCE, EFEKTÍVNE UČENIE SA NA SKÚŠKY A VEĽA ŠŤASTIA. NECH VKROČÍTE DO NOVÉHO ROKU SPRÁVNOU AETTERÁCKOU NOHOU !!!

TEXT: Michaela Gálfiová

ZDROJ: Youtube.com


Pokračovať v čítaní

Další článok

Vyhraj mikinu!


Náhľad