Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sia s tanečnicou Maddie Ziegler ukončila trilógiu s Big Girls Cry

Napísal na 8. apríla 2015

sia-cry-singleSia je speváčka, ktorá dokáže plnú škálu emócií vtesnať do trojminútovej piesne. Ukazuje to v novinke Big Girls Cry, ktorú produkoval Chris Braiden (Lana Del Rey). Na spoluprácu do videoklipu si pozvala mladučkú tanečnicu Maddie Ziegler, ktorá so speváčkou spolupracuje už tretíkrát. Jej prvým počinom bola pieseň Chandelier, ktorá tanečnicu vniesla do výšin.  Sia sa vyjadrila, že spolupráca s ňou je trilógia, preto môžeme očakávať nový koncept videoklipov v budúcnosti.

Po songu Elastic Heart, ktorého videoklip vyvolal búrlivé reakcie, prišiel tak miernejší, ale tiež strhujúci videoklip. Režíroval ho Daniel Askill spolu so Siou a priniesli nový nápad a prepracovanú choreografiu. Niekomu môže videoklip pripadať obyčajný, avšak podarilo sa mu vyvolať emócie, a to bolo hlavným plánom režisérov.

Sia minulý rok vydala album 1000 Forms Of Fear, o ktorom sa vyjadrila, že ho nahrala len pre uspokojenie vydavateľstva. Avšak Siu to posunulo do prvých priečok rebríčkov, a tak je už i siedmy album hotový. Názov ponesie This is Acting. Dátum vydania ešte nie je známy.

Autor: Michaela Gálfiová

Zdroj: hudba.sk