Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dominika Mirgová prináša emotívny klip k piesni Talizman

Napísal na 7. apríla 2015

wwSlovenská speváčka Dominika Mirgová predstavuje nový klip ku skladbe TALIZMAN. Emotívna pieseň je predčasným darčekom pre syna Peťka, ktorý príde na svet už koncom apríla. 

Finalistka súťaže Slovensko hľadá SuperStar prežíva najkrajšie obdobie života. V dvadsiatich troch rokoch sa stane mamičkou a ako sama hovorí, nevie sa už dočkať.

„Myslím si, že tehotenstvo je najkrajšie obdobie ženy. Tí, čo ma poznajú, vedia, že deti milujem a celý život som sa tešila na okamih, kedy budem môcť darovať človiečiku život! Cítiť, vnímať a prežívať každý jeden okamih. Túto skladbu som zložila z tej najväčšej lásky – odo mňa, pre neho. Spontánne, z radosti a šťastia, ktorú by sme si mali v takýchto chvíľach najviac dopriať,” vyjadrila sa na oficiálnej stránke šťastná Dominika.

Mladá speváčka svoju rodinu miluje a uvedomuje si, aká je úloha matky dôležitá.

„Vzdávam hold všetkým mamám, pretože je to najťažšie a zároveň najkrajšie „povolanie“. Ja sa ho už neviem dočkať. Mám milujúcu rodinu a on bude tým najväčším talizmanom v mojom živote. Milujte sa, ľudia,” odkázala budúca mamička.

Popri materskej dovolenke je Dominika veľmi aktívna. Len nedávno ukončila koncertné vystupovanie a hneď sa pustila do prípravy nového albumu. Na ten si ešte počkáme. Publikovaný bude koncom roka.

Dominika Mirgová – TALIZMAN

Autor: Patrik Mitas

Zdroj: dominikamirgova.sk